Zánět močových cest - xorimax

Dobrý den, Dostala jsem zánět močových cest, navštívila jsem svoji gynekoložku. Dala mi na 6 dní vaginální tablety a ještě jedny prášky. Zlepšilo se to,ale výsledky prý nebyly v pořádku bylo nutné přeléčení, dostala jsem Xorimax 500. Druhý den, co jsem začala prášky brát jsem nemocná. Kašlu, špatně se mi dýchá a bolí mě na hrudníku. Myslíte, že jde o vedlejší účinky nebo jsem k tomu normálně nemocná? Můžu se tedy zkusit léčit šumivými prášky proti chřipce, paralenem atd? Moc děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nejspíše budete nemocná, nejde o nežádoucí účinky léčby. Pokud nezaberou obecné prostředky léčení, navštivte svou obvodní lékařku/ře na vyšetření. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: