Zápach z vagíny, při užívání ha

Dobrý den, chci se zeptat zda může mít užívání HA vliv na to, jak jde moje vagína cítit. Beru antikoncepci 3. měsíc a od té doby máme s přítelem nechráněný pohlavní styk. Když mám menstruaci tak nic cítit nejde, ale když beru HA zase, tak to cítit jde. Nemám žádný výtok ani mě nic nepálí, jen jde moje vagína cítit i přes oblečení, když sedím nebo jsem venku. Nejhorší je to den po pohlavním styku. Může to být nějaká alergie na sperma ?? Nebo je to těmi pilulkami ?? Co s tí mám dělat, alespoň to chci zmírnit. Děkuju

Odpověď odborníka:

Antikoncepce na to vliv mít nebude je potřeba zhotovit kultivaci včetně citlivosti mikrobní obraz poševní a poté postupovat podle výsledku. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x