Zarudlý a podrážděný jazyk, růst zubu moudrosti

Dobrý den, od soboty mě trápí růst zubu moudrosti a od té doby beru skoro každých pět hodin ibalgin. Bolest pomalu ustupuje, ale začala jsem mít zarudlý a podrážděný jazyk na kterém se mi udělal malý vřídek. Teď bych se ráda zeptala, zda to může mít spojitost s růstem té osmičky nebo zda to může být způsobeno užíváním ibalginem - nedostatek nějakého vitamínu, popř. jakého? Předem děkuji za Váš názor

Odpověď odborníka:

Problémy s jazykem mohou souviset s užíváním Ibalginu, i ta afta. Obávám se, že takto časté a dlouhodobé užívání Ibalginu není to nejlepší pro vaše zdraví. Pokud by bolesti ještě přetrvávaly, určitě raději navštivte stomatologa. Kloktejte např. šalvějí či řepíkem.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Plicní embolie
Články: Plicní embolie
Plicní embolie je vmetení...
Trpíte střevními záněty? Dodržujte léčbu!
Články: Trpíte střevními záněty? Dodržujte léčbu!
Ulcerózní kolitida a...
Lymeská borrelióza
Články: Lymeská borrelióza
Lymeská borrelióza (LB) je...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Čtyři tipy na cvičení proti bolesti zad
Články: Čtyři tipy na cvičení proti bolesti zad
Nedostatek fyzické aktivity...
O bolestech zad aneb Něco tam přece tlačit musí
Články: O bolestech zad aneb Něco tam přece tlačit musí
Velmi často se v poradně...
10 věcí, které pomohou překonat ranní ztuhlost
Články: 10 věcí, které pomohou překonat ranní ztuhlost
Máte kvůli bolestem problém...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: