Zarudlý žalud

Dobrý den, již asi před dvěma měsíci jsem vám sem psal, ale mé obtíže neustoupily. Mám zadudlý žalud, vždy se mi zdá, že po úroveň přetažené předkožky, poslední dobou se mi zdá, že mám i mírně zarudlou oblast okolo ústí močové trubice a někdy to pálí. Někdy se stane, že zarudlost ustoupí, ale stačí jakkoliv mírně podráždit a obtíže jsou do pár vteřin zpět. Byl jsem 1x u mého obvodního lékaře a 2x na kožním, používal jsem postupně pevaryl, pimafucort, jednu smíchanou mast, emlu a locoid...ale potíže stále přetrvávají.. Žádný pohlavní styk jsem neměl. Prosím vás o jakoukoliv radu, začínám být již mírně zoufalý...

Odpověď odborníka:

Dobrý den, popsané obtíže vypadají jako kandidová infekce, také se může jednat o infekci močových cest (močové trubice). Podle mne je vhodné vyšetřit moč, zda jsou močové cesty v pořádku (a případně infekci přeléčit) a na kandidy lze zkusit vymazat krém - konkrétní přípravek proti kandidoze na kůži genitálu poradí v lékárně (sem ho napsat nemohu). Jinak by bylo vhodné, když obtíže trvají tak dlouho, navštívit urologa - specializuje se na nemoci močopohlavního ústrojí včetně obtíží s penisem.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
A jak to dopadlo? | Od: anonym | 27.12.2009 00:27
Ahoj Vitku, nevím jestli si to ještě přečteš, ale mám stejné příznaky, jak jsi dopadnul? Kdyžtak mi napiš na maila: only_guide@yahoo.com. Diky.
reagovat
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: