Závratě, bolest hlavy, někdy zalehlé uši

pravděpodobně již chronický před Dobrý den, moje potíže jsou dlouhodobé. před 14 měsíci jsem se praštila do hlavy, byla jsem na neurologii, EEG také v pořádku. měla jsem závratě, prý od toho úrazu, pak to přešlo. před 11 měsíci jsm začala mít unavu, spala jsem 20 hodin denně, přišlo se na EBvirus . Unava přešla nedávno. Ebv je zabit. při té unavě jsem měla občas závratě. Páteř i krční mám dle 4 masérek v pořádku. ráno vstanu, pokud mám zalehlé uši vím, že bude zle . někdy mě bolí hlava 3 dny a nepomůže nic . nebo mám pocit závratí. někdy mě bolí v týlu hlavy hlava. zrovna teď mám nepříjemnou chuť v puse, ale nevím, zda s tím může souviset. Někdy začnu mít stav návalu. stojím ve frontě, nebo mi někdo něco povídá a já najednou cítím obrovskou závrať a je mi divně . Nevím co to může být . lékaři to svádí na dřívější stres . Nevěřím tomu. .... při mém Ebv jsem byla často v egyptě, kde my teplo dělalo dobře. od té doby trpím průjmem. pokud by se mě chtěl ujmout nějaký lékař. mohu doložit hromady testů a výsledků. EEG v pořádku, neurologie v pořádku, test na klíště negativní, Ebv zabitý, gynda v pořádku, štítná žláza v pořádku, srdce v pořádku ... prosím pomozte mi někdo ! Předem velmi děkuji , Michaela Krejčí

Odpověď odborníka:

Bez klinického vy\šetření těžko soudit, vše ale působí jako nevýrazný( proto masérky nenašly žádný nález) funkční problém horní krční páteře, který byl velmi pravděpodobně již před nárazem do hlavy, ale tímto byl posunut do aktivního stádia. Vzhledem k tomu, že jste zřejmě absolvovala masáže bez efektu, bude tento funkční problém vázán i na poruchu celkové statiky těla. Je třeba najít zkušeného fyzioterapeuta , ideálně lékaře, který se aktivní fyzioterapii věnuje. Samozřejmě, tím, že jste v Praze, můžete navštívit i mě. Po pomoci ve zlepšení funkce bude ale třeba začít cíleně cvičit, budou jistě přítomny i svalové dysbalance.

MUDr. Jiří Marek
MUDr. Jiří Marek

Specializace: Fyzioterapie
Pracoviště: Soukromá ambulance Praha, Brno - Klinika Naprapathy

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Co skrytý zánět zubů ? | Od: Líba | 16.12.2013 14:39
Mám úplně stejné problémy, opakovaně loni a letos, loni jsem absolvovala kromě EEG naprosto stejná vyšetření. Co je rozdílné, že mě se problémy vždy objevily po návštěvě stomatologa a ošetření (pravděpodobně nekvalitním) zubu. Zub sám přitom po zákroku nebolel. Teprve letos při panoramatickém rentgenu u jiného lékaře byly nalezeny chronické záněty u obou kořenů zubu. Jdu na mikroskopickou endodoncii, doufám, že to pomůže. Jinak ten dlouhotrvající zánět mi již poškodil vnitřní ucho.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: