Zažívací potíže

Dobrý den, už asi půl roku mám problémy se zažíváním. Myslím, že problémy nastaly po antibiotikách Sumamed 500mg na 3 dny, které mi předepsal můj gynekolog. Průjmy se objevily po prvním dni braní atb a cokoliv jsem snědla, bylo do 15 minut vytrávené + všimla jsem si větší vrstvy hlenu ve stolici. Až po dobrání jsem si koupila lactobacily, které mi spravily trávení, ale jen po dobu užívání. Nyní užívám už třetí balení probiotik a bojím se je přestat užívat, aby se znovu nedostavily problémy. Průjmy jsem mívala nejvíce po mléku, ale i normálních denních jídlech které mi jinak nedělávaly problémy. Dokonce i teď při užívání lactobacilů jsou ve stolici nestrávené zbytky potravy. K lékaři nemám odvahu jít kvůli těm spoustám vyšetření a mám podezření, že je to následek ještě těch antibiotik a celkově způsobu stravování (ráno nestíhám se nasnídat, první jídlo mám až svačinu kolem 11. hodiny a to jen když mám čas). V čem je tedy problém? Děkuji předem za odpověď.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, hlen ve stolici je vždy žádoucí vyšetřit.

MUDr. Miroslava Frčková
MUDr. Miroslava Frčková

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: