Zdravotní problém

Potýkám se s velkým problémem již měsíc, před měsícem a půl jsem byl hospitalizován se zápalem plic, v nemocnici sem byl týden pak sem byl propuštěn a ještě 2 týdny jsem bral antibiotika, na kontrolním rentgenu bylo vše v pořádku asi po měsící mě začali zdravotní problémy které si nedokážu vysvětlit popíšu vám je zde, denně mívám tyto stavy: bušení srdce,vynechávání tepu,aritmie,motání hlavy,bolest hlavy,slabost rukou a nohou,bolest na hrudní kosti,návaly horka v oblasti hrudníku obličeje a lopatek, pocit že se nedívám svými oči, teplota 36.5-36.9 dva dny sem měl 37,1 ale nejspíš ze stresu, mnoho lidí mi tvrdí že problém je stresového původu, sem objednaný na psychiatrii, mám strach že umřu, pořád se pozoruju mám stresové stavy deprese, hlavní stránkou hraje stres tím sem si jistý, jiné problémy nemám, mám váček u zubu kvůli zkažené zubní sklovině, nemůžu mít otravu krve? Nevíte čím by to mohlo být zda je to něco vážného? Opravdu mám strach. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Otrava krve má těžší příznaky. Hlavě teplota nad 38 st., zimnice, třesavka, schvácenost. Pokud tyto potíže nemáte, je málo pravděpodobné, že máte otravu krve.
Bušení srdce, pocity vynechání jsou pravděpodobně způsobeny extrasystolami. Jedná se o předčasné stahy srdce, mají je všichni lidé, pouze někteří je pociťují. Nejsou nebezpečné, pouze nepříjemné. Zápal plic byl pravděpodobně těžký, proto jste skončil v nemocnici. Je pochopitelné, že vaše zkušenost je nepříjemná, proto můžete mít psychické potíže.

MUDr. Zbyněk Cejnar
MUDr. Zbyněk Cejnar

Specializace: Vnitřní lékařství
Pracoviště: Krajská nemocnice Pardubice, interní klinika- kardiologické oddělení

Poradna uLékaře.cz

Nečekejte a poraďte se ihned s naším lékařem!

Rychlá odpověď

již do 6 hodin

Za pár kaček

již od 29 Kč

A bez čekání

žádné čekárny a nemocnice

Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: