Zkrácení menstruace při užívání hak

Dobrý den, před 3 dny jsem začala brát HA v den menstruace ( spíš tedy špinění ) . Další den jsem krvácela slabě, a dnes silněji ale pak menstruace přestala. Je možné že kvůli braní HA se mi menstruace takto zkrátila a trvala jen 2 dny ? Předem děkuji za odpověď .

Odpověď odborníka:

Ano je to možné při antikoncepci je menses většinou kratší a slabší.¨ Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+2 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x