Žlutý jazyk

  • Dotaz od: H"odlová Jitka
  • Publikováno: 23.3.2010
  • uLékaře.cz

Chtěla bych se zeptat na tento problém,který pozoruji asi tak 14 dní,předtím jsem prodělala zánět průdušek a užívala jsem antibiotika a taky dvě dávky Ambrosanu na vykašlávání hlenu.Když jsem doužívala antibiotika,tak jsem měla takový žlutý jazyk,normálně takový nemám,ale v letáku od léků bylo napsáno,že se může po nich něco zbarvit do žluta,skutečně za pár dní to zbarvení pominulo,ale nyní zjištuji,že mám jazyk citlivý,jakoby štípal,když se napiji třeba bublinkového pití a cítím,že to není,tak,jak to bývalo.Prosím poradte,co s tím a co to je??Děkuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, nemám nadpřirozené schopnosti, jděte na vyšetření k obvodnímu lékaři, který si s tímto problémem jistě poradí. Mohu se jen dohadovat a dohady nejsou vhodné, nutné je jazyk vidět, vyšetřit ev. doporučit testy (např.stěry na kultivaci bud bakteriíí nebo i kandidy - což je kvasinka. někdy bývá přemnožená a způsobuje obtíže), které by diagnosu upřesnily. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
-3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: