Zluty jazyk

Asi týden jsem byl nemocný. Bolelo mě v krku a měl jsem rýmz takovou vodnatou. Po pár dnech mě v krku přestalo bolet a rýma se změnila v takovou tu tuhou soplovitou. Do ted polykám hlen a odkašlávám plus ta rýma jak jsem již psal. No a můj dotaz zní. Trošku mi žloutne jazyk. Trénuji, jsem kulturista. Vždy po tréninku mám zvýšenou teplotu tak třeba i tím? U lékaře jsem byl kde mě píchl do prstu a udělal nějaký test kde zjístil že mi končí tedy doznívá nemoc ale k jazyku se nijak nevyjádřil. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Milý pane Jiří, žádný zodpovědný lékař se nebude snažit vyjádřit k dílčímu příznaku pacienta, kterého nikdy nevyšetřil, nezná jeho celkový zdravotní stav. Pokud máte jakékoliv pochybnosti, měl byste je konsultovat s lékařem, který Vás pro zánět horních cest dýchacích léčil. Není nehorázné položit konkrétní dotaz. Lékař by Vám měl pomoci i radou týkající se režimu- po prodělání infekčního onemocnění je vhodná jistá doba rekonvalescence, která je spojena s fysickým šetřením. Samotné poruchy ústní sliznice jsou předmětem péče oboru stomatologie.

MUDr. Barbora Heřmanská
MUDr. Barbora Heřmanská

Specializace: Praktické lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka pro dospělé

 
Líbí se vám odpověď?
-3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Tasemnice
Články: Tasemnice
Tasemnice je střevní...
Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Články: Plísňové onemocnění nehtů – nejen vada na kráse
Nehty postižené plísněmi...
Dobrá zpráva pro manželky - léky na erekci pro zkvalitnění manželského sexu
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené:
 
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x