Změna tělesného zápachu

Dobrý večer, rada bych se zeptala, jestli je mozne, ze horm. antikoncepce konkret. Evra muze zpusobit naprosto odlisny telesny zapach. Po cca pulrocnim uzivani se mi zmenil pot i posevni pach, je to mozne, ci je pricina jinde? Dekuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, hormonální antikoncepce upravuje hladinu hormonů v těle. Mohla by tedy ovlivnit i pocení. Pokud Vás ale nový tělesný pach obtěžuje, doporučuji kontaktovat svého gynekologa a antikoncepci změnit, popř. se nachat vyšetřit i na dermatologii. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Salmonelóza
Články: Salmonelóza
Salmonelóza je infekční...
Kašel: příznak kouření, nebo bronchitidy?
Články: Kašel: příznak kouření, nebo bronchitidy?
Pokud jste silný kuřák...
Operace srdečních chlopní může zachránit život
Články: Operace srdečních chlopní může zachránit život
Operace srdečních chlopní...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
Články: Dopřejte svým střevům jarní osvěžení!
S příchodem jara mnoho lidí...
Bronchitida (zánět průdušek)
Články: Bronchitida (zánět průdušek)
Pod pojmem bronchitida se...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: