Změna v chování při sexu

Dobrý den.Mám problém s partnerem,je mu 47 a mě 37let.Náš první společný víkend byl plný sexu,vášně,romantiky,dlouhého a nekonečného líbání.Poté mě již nikdy dlouze nepolíbil,což už je půl roku ani při sexu ne a dává mi jen malé pusy.Pouze líbáním se navodím na ten správný způsob touhy a vášně a zvlhnu.Řekla jsem mu to,ale nic se nezměnilo.Další podivnost je,že nedojde nikdy vyvrcholení uvnitř mě,jak to bývá normální,ale vždy musí pak ještě masturbovat nějakou dobu rukou,aby došel vyvrcholení a ejakulátu.Je to tak stále.Jsem z toho šokovaná,nikdy předtím se mi to u muže nestalo.Mám ráda střídání poloh a malé experimety,on chce jen misionáře a občas koníčka,u jiných se prý neuvolní.Podivné je také,jak osahává svou 7-letou dceru,která s námi trvale žije v jeho péči a kterou má s jeho první přítelkyní,kterou si ani po 18-ti letech nevzal.S dcerou se stále koupe,usíná v objetí a všude jí hladí.Myslíte,že je ten člověk v pořádku?Strašně mi to vadí,když překousnu vše předtím,toto s dcerou nedokáži.Co s tím dělat?Děkuji za odpověď. Lenka

Odpověď odborníka:

Asi Vy sama byste měla rozlišit, protože pána znáte, mezi normální nebo velkou otcovskou láskou a mezi sexuální deviací. Jestli máte podezření, tak bych byl velmi pozorný k aktivitě pána, ale rozhodně se neunáhlujte, aby jste si zbytečně nezpůsobili potíže.
Co se týká vašeho sexuálního stavu, tak je normální, že vřelé city časem opadnou a je pouze na snaze a domluvě partnerů, jakým směre nechají svůj vztah vyvíjet. Především musíte s partnerem mluvit. Dále bývá aktivita u muže snížená stresem, únavou, nemocemi nebo některými léky.

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: