Zmenseni penisu

Dobry den, chci se zeptat a zaroven vas prosom o pomoc ...zacal jsem brat Nitrix to jsou (prasky na posilovani..uceleme maji roztahnout tepny aby šli rychleji ziviny do svalu a napumpovat svaly ..to je ve zkracene verzi aby jste vedel o co jde pokud nevite .. davakoval jsem to tak jak mam .. bral jsem to pouze 4 dni ..po 3 dnu jsem si vsiml vyrazneho zmenseni penisu ..znatelne hubenejsi a tak zhruba o centimetr kratsi .. zktarka je takovej \'\'slabsi" .. ale sex s pritelkyni probiha v absolutnim poradku fujguje tak jak ma ...ale jsem z toho psychicky na dne ..tak vas moc prosim o nejakou radu ci pomoc..predem mockrat dekuji

Odpověď odborníka:

Dobrý den, domnívám se, že rada existuje jen jedna. Pokud jste vysledoval změnu po tom přípravku, tak ho přestaňte brát a uvidíte. V přípravcích tohoto typu bývají takové jedy, že bych se nedivil, že je to ono. Navíc už jsem se s podobným problémem setkal.

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: