Změny nálady

Dobrý den, mám problém s antikoncepcí. Vím, že může měnit nálady apod., ale není nějaká jiná antikoncepce, která toto mírní? Beru Lunafem a mám časné změny nálady, někdy jsem i paranoidní. Už mi to docela vadí. Děkuji

Odpověď odborníka:

Antikoncepce toto někdy vyvolává, zkuste Qlairu,,ta obsahuje estrogen tělu vlastní, pokud by to nepomohlo jinou nízkodávkovanou a jinak by bylo řešení tělísko. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Od holubů ptačí chřipka nehrozí
Články: Od holubů ptačí chřipka nehrozí
Ve světě plném novodobých...
Při střevních potížích pomůže správně zvolený lék
Články: Při střevních potížích pomůže správně zvolený lék
Průjem umí ošklivě potrápit...
Zbavte se modřiny snadno a rychle
Články: Zbavte se modřiny snadno a rychle
K modřině lze přijít dnes a...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Revmatoidní artritida: jíte správně?
Články: Revmatoidní artritida: jíte správně?
Starší pacienti s...
Správný výběr kompresivních punčoch aneb Na velikosti záleží
Jak se hodnotí rakovina prostaty
Články: Jak se hodnotí rakovina prostaty
Stadium neboli rozsah...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: