Zpožděná menstruace

Mám problém, mám už týden zpožděnou menstruaci. V červnu jsem měla hlubokou žilní trombózu, byl mi nasazen warfarin, na začátku září jsem warfarin začala vysazovat a 16.9.2013 warfarin vysadila uplně. Před týdnem v sobotu jsem menstruaci měla dostat, ale pořád nic. Může vysazení warfarinu oddálit menstruaci?? Děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Vysazení Warfarinu by nemělo cyklus nijak ovlivnit, pro jistotu- pokud jste měla styk si udělejte gravitest a bude li negativní a menses se nedostaví déle než jeden cyklus zajděte na gynekologii k vyšetření. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: