Zpožděna menstruace po vysazení antikoncepce

Dobrý den, v prosinci jsem přestala brát antikoncepci. Brala jsem ji 7 let. První dva cykly menstruace proběhly přesně. Poslední cyklus jsem 15.den začala spinit asi na 4 dny. Před třemi dny jsem malé začít nový cyklus, ale menstruaci jsem nedostala. S přítelem používáme kondom. Mohlo by s jednat o těhotenství nebo je to po vysazení prášků normální? Vždy jsem měla menstruaci na den přesně i dva měsíce po vysazení.

Odpověď odborníka:

dobrý den, může to být po práškách, ikdyž je to již málo pravděpodobné. proveďte gravi test, pokud menses nedostanete do dvou týdnů po očekávaném začátku, objednejte se na gynekologii.

MUDr. Zuzana Vejběrová
MUDr. Zuzana Vejběrová

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologie Gyn - Fem, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: