Zpoždění menstruace

Dobrý den, je mi 16 a v červnu jsem začala brát hormonální antikoncepci, po 21 užívání tradiční týdenní pauza.To jsem to dostala hned 1 po dobrání platíčka. Ale po menstruaci jsem musela HA vysadit protože při užívání 1 platíčka mi bylo strašně špatně, a při menstruaci jsem měla strašné bolesti. Měla jsem to podle kalendáře dostat toto pondělí, ale ještě jsem to nedostala. Pohlavní styk byl jen s ochranou.. je možné že po měsíci užívání HA můžu mít zpoždění? děkuju za odpověď.

Odpověď odborníka:

Vysazením antikoncepce po jednom platíčku by nemělo způsobit posun menses, pro jistotu si udělejte gravitest a pokud bude negativní ,bude se pravděpodobně jednat o hormonální poruchu a bylo by vhodné gynekologické vyšetření. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Pásový opar: samoléčba v 5 krocích
Články: Pásový opar: samoléčba v 5 krocích
Pásový opar je virové...
Nepodceňujte po operaci křečových žil rehabilitaci
Články: Nepodceňujte po operaci křečových žil rehabilitaci
Odstranění křečových žil...
Chřipka opravdová a ty ostatní
Články: Chřipka opravdová a ty ostatní
Kromě klasické chřipky...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Trpíte křečovými žílami? Víme, co jim vadí!
Články: Trpíte křečovými žílami? Víme, co jim vadí!
Křečové žíly neboli varixy...
Trápí vás záněty dutiny ústní? Kyslík a mořská sůl pomohou!
Cirhóza jater
Články: Cirhóza jater
Cirhóza, lidově ztvrdnutí...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: