Zpoždění menstruace po postinoru 2

Dobrý den, měla bych dotaz. S přítelem se nám stala nehoda a byla jsem donucena si vzít Postinor 2. Užila jsem lék dle návodu. Pohlavní styk jsem měla 22.10, ale bohužel jsem v těch dnech měla 1. den ovulace. Včera, tedy 2.11, jsem měla dostat menstruaci, ale nedostavila se, zato je mi velmi špatně od žaludku, slabě krvácím z nosu, bolí mě hlava a celkově příznaky, jako kdybych měla menstruaci, ale nemám. Těhotenský test jsem si ještě nedělala. Kdy bych měla očekávat menstruaci? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Po užití přípravku Postinor-2 bývá menstruační krvácení obvykle normální a objevuje se v očekávaném termínu. Někdy se může objevit dříve anebo o několik málo dnů později. pokud by menses nepřišla do týdne,udělejte si gravitest.

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: