Zrychlený tep

Dobrý den, v roce 2007 jsem prodělala lymeskou boreliozu a stím mi začal problém se zrchyleným pulsem (120 v klidové fázi)nikdy má příčina nebyla vyřešena pouze z počátku řešená dočasně práškami - neurol. K tomu i pálení na hrudi spíš uprostřed hrudi blíže k srdci a někdy i bolest pravého prsu ale z posledního vyšetření mi bylo řečeno že se jedná o hormonální problém.Nějaký čas jsem měla klid a dnes jelikož jsem nachlazená, mam rýmu a kašel tak mě opět začalo pálet na hrudi spíše k srdci , EKG mi bylo naměřeno a pokaždé v pořádku vyšetření krve na štítnou žlázu vyšlo v pořadku ( ale nebylo mi doporučeno sono štít.žlázy).Od boreliozi tež trpím chronickými čepy na mandlích které nebyly řešeny lékaři pouze strhávany.Chtěla jsem se zeptat zdali tyto čepy nemuzou mit za nasledek tech par let postizení srdce a jinych organu?Prosím o radu ohledně léčby mého problému. Předem děkuji.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, těžko dávat do souvislosti čepy na mandlích s postižením srdce nebo jiných orgánů, když nikdo nevidíme do budoucnosti. Každopádně mám pocit, že jste extrémně citlivá a přemýšlivá osoba, která trpí nějakým napětím a stresy /třeba ne vědomě, může jít o strachy z onemocnění....atd./. Proto bych se ve vašem případě obrátila na psychologa, který by mohl pmoci vám zacílit, čeho se to napětí týká a ev. vyřešit a odstranit příčinu. Můžete získat kontaky i na psychosomatického odborníka, třeba zde http://www.lirtaps.cz/seznam_mapa.htm - je to obor, který propojuje psychiku a tělesné problémy, přesně takové jako máte vy. I to, že potíže tenktrá po Neurolu ustoupily mi napovídá, že by tudy mohla vést cesta. Hezký den.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Pozor!!! | Od: Bert | 17.6.2011 00:36
Nechte si prohlédnout jícen!!! Může jít o takzvaný "Baretův jícen" pokud se neléči lze na to i zemřít.Můj bratr na to zemřel.Příznaky:denně pálí žáha,při polykání potravy se tato špatně polyká,po jídle jako by bolest na hrudi,vrací se jídlo do krku...zde pozor žaludeční šťávy vracejíci se do jícnu naleptávají jícen,kde se tvoří jakoby kapsy kde se později pokud je to neléčené ukládá část polykaného jídla a to pak zahnívá,při neléčení hrozí smrt - septický šok organizmu z nahromaděneho hnisu.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: