Ztráta menstruace po antikoncepci

Dobrý den, zhruba před několika měsíci jsem začala brát antikoncepci Mywy, bohužel mi nevyhovovala a tak jsem jí asi po dvou platíčkách brát přestala. To bylo 22. ledna, kdy jsem naposledy dostala menstruaci. Tahle menstruace trvala mnohem déle než jak jsem byla klasicky zvyklá, cca 2 týdny jsem špinila. Ale od té doby už jsem menstruaci nedostala. Myslíte že je to normální? Těhotná nejsem, dělala jsem si pro jistotu test. Měla bych si zajít na gynekologii?? Moc děkuji za odpověď.

Odpověď odborníka:

Pokud byla poslední menses 22 ledna je vyšetření včetně ultrazvuku nezbytné. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: