Ztráta menstruace, přibírání na váze

Dobrý den, před několika měsíci jsem vysadila HA - beru ji 8 let, ale každoročně si od ní na pár měsíců odpočinu ( většinou vysazuji v létě). Nyní jsem vysadila jelikož jsem šla na dárcovství oocytů. Nyní nemám menstruaci 4 měsíce, koncem dubna jsem od doktorky dostala prášky - chtěla mi dát injekci, jenže už jsem tento problém kdysy měla a po injekci jsem zkolabovala, takže jsem ji odmítla. Po práškách jsem menstruaci měla dva dny a teď už zase nic. Moje dr říkala, že mám špatnou sliznici, co s tím? Plus jsem změnila stravování a chodím cvičit, ale stále se zvedá ručička na váze. Vždy jsem měla okolo 53kg a teď mám 58kg a váha jde stále nahoru. Může to mít spojitost? Děkuji za odpověď

Odpověď odborníka:

Poruchy menses pří váhovém příbytku jsou, ale musel by být podstatně výraznější než 5 kg, pokud nedochází k nárůstu sliznice děložní jiná cesta než hormonální léčba bohužel neexistuje. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
-6 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Bulka v uchu Chci se zeptat našla jsem si malou bulku v uchu může to znamenat...
  • Alergická rýma Již několikátý měsíc trpím alergickou rýmou a tím i zacpáváním...
  • Slinivka Mám přes 4.měs po oper žlučníku s násl. akutní pankr.. Jsem bez potíží...
  • Uzliny Posledni dva mesice mam nabehle uzliny na krku, v podpazdi a v trislech...
  • Kdy je ukončený měsíc Dceři je 6 měsíců,bere se to jako ukončený 6 měsíc nebo...
  • Bolest lýtek Cca před dvěma měsíci mě začalo bolet levé lýtko, jakoby pravá...
 
Kam dál
Naposledy čtené: