Zúžení pochvy - bolest při sexu

Dobrý den, můj problém je, že nemohu mít s parnerem sex, protože do mě nemůže ani proniknout, když se o to pokusí, tak to jde jen na špičku a dál ho přes štiplavou a nesnesitelnou bolest nepustím a ani to nejde, nemám ani žádný výtok, jsem suchá. v případě orálního sexu nemám problém, ale při orgasmu mě začnou křečovitě bolet spodní vnitřní poševní svaly a občas mám bolesti v podbřišku. Nikdy jsem takový problém neměla a parnera mám stálého. Prosím o pomoc, co to je a jak to odstranit. Můj gynekolog je zaněprázdněn a objednáný termín mám za dlouho. Děkuji za radu.

Odpověď odborníka:

Dobrý den, použijte lubrikační gel a začínejte pomalou dilatací (rozšířením) pochvy. Zkuste zprvu prsty, poté i vibrátor. Pokud si doma sami nedokážete pomoci, navštivte sexuologa.

MUDr. Martina Hasilová
MUDr. Martina Hasilová

Specializace: Gynekologie
Pracoviště: Ústav pro péči o matku a dítě, Praha

 
Líbí se vám odpověď?
-8 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
léčba | Od: acreb | 17.6.2013 19:55
Vážená paní doktorko, jen Vám chci oznámit, že způsobené bolesti a nemožnost pohlavního styku, byla způsobená kvasinkami. Takže žádného sexuologa opravdu nepotřebujeme. Už když jste mi odepsla, tak jsem si myslela, že si ze mě děláte srandu. Doufala jsem že tu odpovídají odborníci a ne ... Takže děkuji za radu, která nebyla na místě.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: