Zvětšená žilka na penisu pod žaludem

Je mi 19 let a mám problém z penisem, udělala se mi kousek pod žaludem taková žilka, poměrně dost velká podkožní žíla, obvodem tak na půl penisu. Nepřivádí mi to žádné vážné komplikace, akorát při erekci to trochu bolí a je to tvrdé, prostě nepříjemné a vzhledově taky. Je viditelná i v klidovém stavu. Ta žíla na penisu o proti ostatním je opravdu výrazně větší. Četl jsem o nějakých tukových či křečových žilkách. Taky o nemoci Lipofibrom, což mi připadá asi pravděpodobnější, ale to asi doufám nemám. Poradíte, co mohu nejlépe udělat? K doktorovi se mi moc právě nechce. Nebylo by možné to nějak léčit, že by to časem zmizelo? Při nejhorším bych musel zajít k doktorovi, pokud by nebyla jiná možnost. Tento jev mám teprve jeden den. Děkuji.

Odpověď odborníka:

Pokud se to nebude nějak zvětšovat, tak nejde o nic důležitého. Zřejmě jde jen o žílu. Eventuální odstranění je možné jen chirurgickou cestou

MUDr. Jan Vašinka
MUDr. Jan Vašinka

Specializace: Urologie

Poradna uLékaře.cz

Nečekejte a poraďte se ihned s naším lékařem!

Rychlá odpověď

již do 6 hodin

Za pár kaček

již od 29 Kč

A bez čekání

žádné čekárny a nemocnice

Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
Prstýnek pod žaludem | Od: Radek | 9.3.2015 10:31
Dobrý den. Je mi 35 a poslední rok mi pod žaludem po levé straně nabíhá taková vystouplá (asi) žláza. Je průhledná a je jako prstýnek na těle penisu. Jde dokola pod žaludem. Někdy se ztratí, že není skoro vidět, jindy zcela vystupuje. Ráno se vzbudím, jdu na WC a úplně zírám jak je naběhlá. Při erekci je silně vystouplá a jakoby průsvitná. Žíla to tedy asi není. Dříve jsem to nemíval. Co to je, proč to nabíhá a co s tím mám dělat? Velice děkuji za radu a přeji hezký den.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: