Zvětšení penisu

dobrý den chtěl sem se zeptat , je 25 let a mám celkem malý penis (14,5 cm) a chtěl bych ho zvětšit touhle tou pomuckou http://www.sexshop1.cz/z48996-vodni-vakuova-pumpa-pro-trvale-zvetseni-penisu-bathmate-hercules-blue . je to možné ??? nebo mi to muže nějak ublížit ...a jestly to není vhodné je ještě nějaký zpusob zvětšení penisu ?? moc si vážím každé vaší rady :) a sem zoufalý ... myslím si že přítelkyni neuspokojuju .. a moc chi penis zvětšit aspon o 2-3 centimetry :) moc vám děkuju za odpověd :)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, žádný způsob zvětšení penisu neexistuje, šetřete peníze a s přítelkyní si raději otevřeně promluvte. Na sexu není rozhodující velikost penisu, ale uspokojení ze souznění a vztah jako takový, s porozuměním. Toho si ženy cení víc než velikosti penisu, který, když je třeba i abnormálně veliký, může i zraňovat. Hezký den.

MUDr. Jana Leskovská
MUDr. Jana Leskovská

Specializace: Radiodiagnostika
Pracoviště: Rentgenoložka

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
re:Vakuova pumpa | Od: Marek | 14.4.2013 18:05
Vůbec ti nedoporučuji na zvětšení penisu vakuovou pumpu jsou to vyhozené peníze. Já ji mám doma a můžu říct, že zvětšení vylo pouze na hodinu a ještě k tomu mám trvalé poškozený úd. Vůbec si nekupuj jen pokud si ho nešetřiš.

reagovat
re:re:Vakuova pumpa | Od: maly kladenak | 15.3.2015 15:36
Taky jsem měl malý penis. Tipů a způsobů je více. Každému pomůže něco jiného. Mě kdysi pomohl blog http://malypenis.webnode.cz
A koukám, že ještě pořád funguje. No a narazil jsem i na http://super-penis.cz, tak asi vyzkouším zvětšit penis ještě víc :-)
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: