Zvracení a bolest břicha

Dobrý den, chtěla bych se zeptat c mohlo zapříčinit zvracení celou noc a bolesti břicha. Začl jsem brát antikoncepci(v 15hod)-Minerva,znovu předtím jsem ji vysadila,protože jsem měla bolesti břicha. A ještě jelikož mě bolí zub měla jsem včera 3 tabletky Valetolu(11hod,16hod,20hod). Takže nevím jestli mám vysadit antikoncepci nebo nebrat valetol který jiný lek mi doporučíte proti bolesti zubu(roste mi 8)

Odpověď odborníka:

Dobrý den, bolest břicha a zvracení se může objevit jako nežádoucí účinek valetolu i minervy. Ve Vašem případě bych se dle popisu přiklonila spíše k obtížím pramenícím z Minervy. Jestliže jste ochotná AK vysadit, zkuste to jako první. Hezký den

MUDr. Jana Leskovská
MUDr. Jana Leskovská

Specializace: Radiodiagnostika
Pracoviště: Rentgenoložka

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: