Zvýšená dávka hormonů - letrox

Dobrý den, je to asi týden co jsem začala brát Letrox 50, 7x v týdnu a teď mě asi 2 dny hrozně bolí prsa a mám v nich jakoby ,,boule\'\'. Může to být způsobeno hormonální změnou nebo je i možné, že by prsa začala opět růst? (je mi 15 let) děkuji moc za odpověď

Odpověď odborníka:

Milá Báro, Letrox jsem nasadila velké spoustě pacientek a žádná si na podobný problém nestěžovala. Spíš si myslím, že to bude souviset s menstruačním cyklem - ve druhé polovině cyklu se prsa mění pod vlivem hormonu progesteronu. Mělo by to odeznít, až přijde menstruace. Pokud ne, obrať se na gynekologa.

MUDr. Markéta Macková
MUDr. Markéta Macková

Specializace: Všeobecné lékařství
Pracoviště: Praktická lékařka v Třebíči

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Kvasinková infekce pochvy
Články: Kvasinková infekce pochvy
Kvasinková infekce pochvy...
Potvrzeno: pásový opar zvyšuje riziko mrtvice
Články: Potvrzeno: pásový opar zvyšuje riziko mrtvice
Riziko mozkové příhody...
Chůze pro zdravé srdce: nasaďte to správné tempo
Články: Chůze pro zdravé srdce: nasaďte to správné tempo
Jaro se nezadržitelně blíží...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Urologické vyšetření
Články: Urologické vyšetření
Urologie je lékařský obor...
Cirhóza jater
Články: Cirhóza jater
Cirhóza, lidově ztvrdnutí...
7 800 Tipů kam na výlet z celé ČR
Turistikou ke zdraví s Turistika.cz
Naposledy čtené: