Zvýšená hladina cukru a sedimentace po kortikoidových injekcích

V prosinci 2008 dostala moje mamka injekci obsahující kortikoidy na bolest v noze. V únoru 2009 dostala znova kortikoidy na bolest krční páteře. Od té doby se jí zvýšil cukr a sedimentace. Léčí se se štítnou žlázou. Může mít vliv tato indikace kortikoidů na její současný stav?

Odpověď odborníka:

Dobrý den, Radano! Nevím, jaký je současný stav maminky. Aplikace kortikoidů má vliv na hospodaření s cukrem, ale dost pochybuji, že by dvě injekce kortikoidů způsobily pozorovatelný výkyv.

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x