Chci se zeptat chceme z pritelem...

Chci se zeptat chceme z pritelem miminko ale nějak se nedaří z medchoziho manželství mam skoro 5 leteho kluka myslím si že je to dost dlouho nato aby byl-nebo byla sourozenec jen mám problém sTim ze se nedaří po každý to zemně byteček nevíte co by to mohlo bejt u pana doktora je vse v pořádku Děkuji Sarka

Odpověď odborníka:

Drahá Šárko,
mrzí mě, že se Vám se současným přítelem nedaří počít potomka. Důvodů může být mnoho a podle toho co píšete nemám jak problém lépe identifikovat. Předpokládám, že pravidelný sex již nějakou dobu zkoušíte, ale nezabralo to.
V první řadě je potřeba brát v potaz Váš věk, protože ten má největší vliv na úspěch. Potom je dobré podívat se na spermiogram Vašeho stávajícího partnera. Občas se také stane, že jsou partneři plodní, jen ne ve vzájemné kombinaci - zde může hrát roli imunologický faktor, kdy si Vaše tělo vytváří protilátky proti spermiím Vašeho partnera.

Mé doporučení by tedy vycházelo z Vašeho věku. Pokud Váš věk přesáhl 35 let, kdy dochází k výraznějšímu poklesu kvality vajíček ženy, navštivte některou z klinik pro léčbu neplodnosti. Tam jsou specialisté, kteří si Vás vyslechnou a najdou příčinu neúspěchu.

Přeji Vám vše dobré, Vít Hubinka

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: