Dobrý de pane doktore, chtěla...

Dobrý de pane doktore, chtěla bych se zeptat jelikož již přes rok se snažíme s přítelem o miminko, je možné že díky práškům - clostibelgyt jsem užívala cca 6 měsíců jsem si "rozhodila" celý organismus těla? Mám teď totiž 10 dní po termínu kdy jsem měla dostat menstruaci a pořád nic.. . navíc jsem měla mít asistovanou reprodukci,ale bohužel jsem "neovulovala"... přitom vždy jsem s tím neměla problém. Je mi 21 let a mám kancelářskou práci. Budu vám velice vděčná za informaci.. Co mohu udělat ,aby vše bylo správně? Pohyb, strava..? Dejte mi vědět prosím.

Odpověď odborníka:

clostilbegyt se užívá k vyvolání ovulace je to hormon který ale určitě "nerozhodí"celý organismus, pokud se léčíte pro anovulaci je pravděpodobné, že i váš cyklus může být prodloužený asist reprodukce- je širší pojem IVF hradí pojištovny od 22. let přiměřená ztrava a pohyb mohou organismu jenom prospět

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: