Jedu s přítelem na dovolenou a v...

Dobrý den, jedu s přítelem na dovolenou a v tyto dny jsem měla menstruovat. Ukončila jsem tedy užívání antikoncepce Minerva o týden dříve. O dva dny později se mi dostavila menstruace. Po sedmi dnech pauzy začnu brát antikoncepci znovu. Chtěla bych se zeptat, zda jsem narušila antikoncepční účinky a zda je ochrana před otěhotněním stoprocentní? Děkuji předem Štědronská

Odpověď odborníka:

ve 2 pol cyklu již by nemělo nic hrozit i když 100% to není, pokud jste ale krvácela tak určitě k ničemu nedošlo

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
  • Antibiotika klacid Za jak dlouho ze mě vyprchají antibiotika Klacid 500mg(1...
  • Bílý výtok Objevil se u mne bílý výtok bez svědění a bolesti. Občas se mi...
  • Cysta v prsu Je mi 25 let a dlouhou dobu mě trápila bolestivost levého prsu,kde...
  • Helicobactery pylori Chci se zeptat .. Na Gastroskopii mi našli vřed, který už...
  • Úraz hlavy Něco mi prasklo v zadní a horní části hlavy. Nedělám si legraci, fakt...
  • Bulka pod čelistí Manžel má už zhruba tři měsíce bulku na levé straně krku...
 
Naposledy čtené: