Letos mi bude 29 let. asi po...

Dobrý den, letos mi bude 29 let. Asi po deseti letech jsem vysadila horm. antikoncepci, protože bych chtěla otěhotnět. Po vysazení jsem začala mít problémy s menstruací, buď nepřicházel vůbec nebo byla častá. Doktor mi nasadil prášky orgametril. Po nich ale mám menstruaci velmi slabou, jeden až dva dny. Je možné, že u mě nedochází k ovulaci a ta slabá menstruace je vyvolaná jen prášky. Děkuji a přeji pěkný den.

Odpověď odborníka:

ano to je velice pravděpodobné, k obnově menstruačního cyklu je možné užít kombinaci estrogenů a následně gestagenů, po obnově menstruačího cyklu je třeba začít užívat tablety k obnově ovulačního cyklu pokud k němu nedojde spontánně

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
 
 
Zánět slepého střeva
Články: Zánět slepého střeva
Zánět slepého střeva vzniká...
Ochranné faktory v opalovacích krémech – fakta a fikce
Články: Ochranné faktory v opalovacích krémech – fakta a fikce
Snahu o ochranu kůže před...
Když se rakovina rozšíří do kostí
Články: Když se rakovina rozšíří do kostí
Toto zhoubné onemocnění...
Muzea, hrady, zámky .... 30.000 památek z celé ČR
Bitva proti spáleninám od slunce: vyhrajte ji s pomocí přírodních prostředků
Alkohol nervy nezklidňuje, ale naopak devastuje!
Články: Alkohol nervy nezklidňuje, ale naopak devastuje!
Dlouhodobé pití představuje...
Alergici, pozor na to, co jíte!
Články: Alergici, pozor na to, co jíte!
Být alergikem znamená dávat...
Pěšky nebo na kole - Tipy na výlety
Naposledy čtené: