Po vysazení hormonální...

Dobrý den, po vysazení hormonální antikoncepce, mám vždy týden před menstruací občasné bolesti v podbřišku. Objevijí se několikrát denně a po pár minutách odezní. Občas se objeví i v tomto období i po styku. Můj gynekolog mi řekl, že je to normální, a že to mám vydržet. zajímal by mě ale i váš názor, docela mě to znepokojuje i vzhledem k tomu, že se už delší dobu snažíme o dítě. Díky za odpověď.

Odpověď odborníka:

HAK upraví menstr cyklus a potlačuje i bolestivou menstruaci ev bolesti před ní vzhledem k tomu že jsou horm. hladiny vyrovnané, příčina obtíží může být i jinde, příčin bolestí v podbřišku je celá řada,pokud příčinu neobjasní gynekologické vyš, ev chirurgické nebo urologické vyš samozřejmě i laboratorní odběry, přichází v uvahu laparoskopie

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x