V září jsem vysadila...

Dobrý den. V září jsem vysadila antikoncepci a od té doby nemám menstruaci.Chtěla bych se zeptat jestli je možné aby za mým problémem s menstruací mohli být problémy se sníženou funkcí štítné žlázy.Chtěli bychom miminko a po gynekologické stránce jsem prý v pořádku. Děkuji za odpoveď Petra Šnaiderová

Odpověď odborníka:

pokud by jste byla gynekologicky v pořádka tak by jste menstruovala, po dlouhodobém užívání horm. antikoncepce se to může stát , ale je třeba obnovit váš menstruační cyklus a následně ovulační cyklus

 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené:
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

 celý článek
Doporučený článek:

Soutěžte s Belcurou

Atopická, suchá nebo podrážděná pokožka bezesporu vyžaduje důslednou péči. Svědění v těchto případech dokáže být velice nepříjemné. Kůže je navíc zranitelná a náchylnější k...  celý článek

x