únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Syndrom neklidnych nohou
Dobry den prosim mam dotaz uz asi 3 tydny pocituji v dolnich končetinách škubani ,tepáni nejvice to pocituji kdyz jsem v klidu mate nejakou radu čim bych tyto nepřijemné stavy mohla zmirnit? dekuji za odpoved Zobrazit více
Dobrý den, tento dotaz prosím směřujte na neurologa. Bohužel s tím Vám nemohu pomoci. S přáním hezkého... Celá odpověď
Syndrom karpalniho tunelu
Dobry den.Byl mi zisten sy.kar.tunelu sredne tezky.potize zatim nemam zadne.Prosim o radu jestli mam jit na operaci.dekuji. Zobrazit více
pokud nemáte žádné potíže, tak nemůžete mít sy karpálního tunelu,¨ až ty potíže nastanou pak navštivte... Celá odpověď
Mam syndrom vyhoreni?
dobry den, prosim uz nekolik mesicu se citim k nicemu ,jsem stale unavena , boli me cele telo a nejsem schopna udelat bezne veci jako napr. domaci uklid a vsechno se mi zda tezke mam pocit jako bych vse delala spatne nekdy jdu spat s tim ze se neprobudim a se sexualnim zivotem je to same ,je to sindrom... Zobrazit více
Dobrý den, syndrom vyhoření může opravdu mít podobné příznaky, doporučovala bych vám však raději vyhledat... Celá odpověď
Syndrom karpálního tunelu endoskopicky
Dobrý den,byl mi diagnostikován sy. karpálního tunelu.Rozhoduji se pro endoskopickou operaci. Prosím o info zda je tato metoda lepší než klasická otevřenou cestou.Potřebuji být co nejdříve v pracovním procesu.Nemám fyzicky náročné zaměstnání.Děkuji Zdeněk Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Pokud je vám navrženo endoskopické řešení těchto potíží, volte tuto cestu. Výkon je velmi vhodný, jizvyčky... Celá odpověď
Co znamená syndrom lumbalgie
Dobry den chtěla by som sa informovat co znamena tieto diagnózu......chrom.alg.syndrom lumbalgie a. Dekomp.chondropatie patelly vlevo,,a dekomp.pricne plochonozj.aka je příčina vzniku.dakujem. Zobrazit více
Dobrý den, jedná se o dlouhodobou bolest bederní oblasti, bolest kolenního kloubu z důvodu špatné chrupavky... Celá odpověď
Syndrom suchého oka
Dobrý den, mám těžký syndorm suchého oka. Podle mého očního je slzvost více než dobrá ( 18mm) a tuková složka je prý také v pořádku (mačkal mě víčka a prý tuku z nich jde dostatek a je čirý). To prý znamená že mi chybí hlenová složka. A s těmito informacemi mě odeslal k praktickému lékaři a ten mi... Zobrazit více
Dobrý večer, Mirku, Váš dotaz předávám odborníkovi z oboru očního lékařství, odpoví Vám co nejříve to... Celá odpověď
MUDr. Helena Štrofová
Dobrý den, porucha hlenové složky není tak častá. Patří sem stavy po chemickém poleptání, u pacientů... Celá odpověď
Syndrom karpalnich tunelu
dobry den mam na vas prosbu chtel bych se zeptat kde jse vyrizuje nemoc z povolani protoze nastoupil jsem v roce 2014 v agenture ktera mi nabydla praci delnik na lisu tuto praci jsem vykonaval do brezna tohoto roku jeste predtim v lete lonskeho roku jsem mel zanet slach dostal jsem sadru za pul roku... Zobrazit více
Dobrý den, o nemoc z povolání můžete zažádat ihned- je nutné vyšetření v ambulanci nemoci z povolání-... Celá odpověď
Dieta u syndromu krátkého střeva
Dobry den.Jiz dva roky jsem po resekci tenkeho streva.Syndrom kratkeho streva.Neustale me trapi prujmy a omezuje me to ve vsem.Nemohu jet ani do lazni.Prosim o radu co proti prujmu.Probiotika nezabiraji.Chybi me 30 cm tenkeho streva.Dekuji. Zobrazit více
MUDr. Kateřina Kovaříková
Dobrý den, u syndromu krátkého střevase doporučuje jíst častěji menší porce jídla - i osmkrát za den,... Celá odpověď
Syndrom pánevní kongesce
Dobrý den, prosím, byla jsem na CT břicha a ve zprávě mam toto: nehomogenní sycení Dělohy. Periuterinni varixy bilat. více vlevo, širší levostranná žila, strmější odstup. AMS s lehčím stlačením levé ren. žíly. Co to znamená? Jaké vyšetření by melo následovat u dělohy Děkuji moc Zobrazit více
Dobrý den Petro, děkujeme moc za Váš dotaz. Podle Vašeho CT nálezu se jedná pravděpodobně o syndrom... Celá odpověď
MUDr. Jan Sládeček
Vážená paní, podstatné je z jakého důvodu jste toto vyšetření absolvovala, zda příčinou byla bolest... Celá odpověď
Syndrom dráždivého tračníku
Dobrý den. Mám už delší dobu tyto problémy. Několikrát denně chodím na velkou a vždy po vyprázdnění mam nevolnost, vždy hned velké nadmutí a nevolnost jako od žaludku, ale nechce se mi zvracet. Mám chuť k jídlu, ale celý den vyprazdňování a hned potom to velké nadmutí a od toho ta nevolnost. Mám vyšetřený... Zobrazit více
MUDr. Jindřich Cícha
Dobrý den Jarmilo, jestliže v nedávné době proběhla endoskopická vyšetření a laboratorní odběry krve... Celá odpověď