únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Autoimunitní onemocnění, intenzivní svědění-nespavost
Vážený pane doktore, mám dotaz ohledně mé neteře, 12 let, závažná forma atopické dermatitidy, hyper IgE syndrom. Několikrát během dne a zejména v noci trpí úpornými svědivými záchvaty, které postihují v podstatě 100%těla (svědí i rty, pokožka na hlavě a komplet tělo), záchvaty trvají od 30-90 minut.... Zobrazit více
Dobrý den, paní Vodrážková. Ovlivnění takové situace je opravdu velmi svízelné a jak píšete, běžné léky... Celá odpověď
Lumbální punkce
Dobrý den, jsem měsíc po lumbální punkci a pořád mi není dobře. V nemocnici kde mi byla punkce dělána jsem byla odkázána na klid na lůžku a už nikoho nezajímá, že mi je pořád špatně. Dostala jsem postpunkční syndrom. Čtvrtý den po punkci mi byla dělána krevní zátka, po které se mi neudělalo lépe.... Zobrazit více
MUDr. Magdaléna Hlavačková
Dobrý den, bolesti hlavy a nevolnost po lumbální punkci zvl. u mladých žen bývají. Většinou odeznívají... Celá odpověď
ARS pravého ramene
Dobrý den, jsem několik dnů po ARS pravého ramene.K jeho zranění došlo v půli února t.r. pádem na nataženu končetinu na bruslích. Další den jsem absolvovala RTG a protože se neprokázala žádná zlomenina,byla jsem odeslána na ortopedii(syndrom rot. manžety) a na sonografii, kde mi indikovali částečnou... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Časový odstup k atroskopii byl ideální, stav se upřesní, otok místa se zmenší. Rameno je velmi citlivý... Celá odpověď
Záněty nebo něco jiného?
Dobrý den, předem se omlouvám za obsáhlejší popisu problému, je to komplikovanější. ani nevím, kdy potíže vlastně začaly, protože šly tak nějak postupně. První změny, které jsem si všimla bylo, že jsem vždy 3 dny před menstruací měla bolesti podbříšu po vyprázdnění stolice, myslela jsem, že se jedná... Zobrazit více
Dobrý den. Váše problémy jsou skutečně obsáhlé. Tím, že vše souvisí s menstruací, mělo by se pátrat... Celá odpověď
Bolest břicha a průjem
Dobry den od 28.4 2020,mam křeče v oblasti zaludku. Projevovovalo se to nadymanim,spatnym odchodem plynů a občas průjmy. Byla jsem v nemocnicí na Františku, odebrána krev,v pořádku, sono: pankreas nezvetseny,jatra bez ložisek, hepatocholedochus stihli,zlucnik bez patologickeho obsahu.Drzela jsem dietu.Prvni... Zobrazit více
MUDr. Alžběta Vogelová
Dobrý den, je otázkou, zda bolesti pocházely od žaludku. Vzhledem k přítomnosti zapáchající průjmovité... Celá odpověď
Když léky nepomáhají, mohou také škodit?
Vážená paní doktorko, mám nyní vážně nemocnou sestru, je jí 27 let, už 10 let bere antidepresiva, bohužel, její psychický stav se před šesti měsíci dramaticky zhoršil - od té doby slyší hlasy, které se jí snaží dohnat k sebevraždě, nyní je předsvědčena, že je pod vlivem kouzla, které ji může zabít.... Zobrazit více
Dobrý den, paní Anno. Chápu, že hledáte jakoukoliv cestu, jak onemocnění sestry zlepšit, ale Váš popis... Celá odpověď
Xeropthalmie - jak suplementovat vitamín A
Dobrý den, před asi rokem u mě začal plíživě syndrom suchého oka na pokladě nedostatku hlenové složky ( dlouhodobý a výrazný nedostatek vitamínu A). Ze začátku se objevilo několik bakteriálních infekcích které byly přeléčeny ale příčiny si doktor nevšiml. Dopracoval jsem se až k nedostatku vodné složky... Zobrazit více
MUDr. Vladimír Korda Ph.D., MBA
Dobrý den, jiný oční preparát s Vit A na českém trhu není. Ale po zaléčení již většinou stačí suplementace... Celá odpověď
Krevní testy kvůli autoimunitě, HSV IgG
Dobrý den, jsem pozorována v Praze kvůli autoimunitnímu patologickému terénu z krevních testů. Výsledky testů údajně odpovídají Sjögrenovu syndromu, ale klinické projevy nebyly potvrzeny. Oči mě pálí a poslední dobou mám málo slin, především při usínání a v noci - to však může být vedlejší účinek... Zobrazit více
MUDr. Jaroslav Čupera
Dobrý den, Váš problém je více komplexní, než píšete, nicméně podle aktuálních výsledků bych soudil,... Celá odpověď
Bolesti těla, nohou
Dobrý den, pracuji jako servírka a v práci se opravdu hodně naběhám. Asi tak před rokem se vyskytly moje první problémy. Ráno, když vstávám ,trvá mi dlouho než se rozhýbu. Celé tělo mám ztuhlé jako v kleštích. Každý pohyb je doprovázen bolestí. Během dne se vše srovná. Asi před půl rokem se přidaly... Zobrazit více
Opakující se trombóza po operaci
Dobrý den pane doktore Šebku, prosím Vás o odbornou radu. Mám rok po operaci křečových žil klasickou metodou obě nohy. Od operace mám problémy, které trvají. Od operace mám silnější nohu a druhou opakovanou trombózu ve stejném lýtku. Brala jsem Xarelto 7/2015-9/2015, nyní ho beru podruhé 10/2015-1/2016.... Zobrazit více
MUDr. Tomáš Šebek
Dobrý den, Hanko. Především děkuji za důvěru. Ale abych odpovědně odpověděl, musel bych být spíše interní... Celá odpověď