únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Neuropatický syndrom
Příteli před 10lety zjistili Neuropatyckej sindrom polineuropatie..odmítá veškerou léčbu.Nic o té nemoci nevím ,tak se chci zeptat Vás co to obnáší , co by měl dodržovat jestli nějakou dietu , nebo brát léky.Jak se to projevuje a jestli je to vyléčitelné....Předem děkuji za odpověd... Zobrazit více
Dobrý den paní Miroslavo, nic se na mojí odpovědi na Váš opakovaný dotaz nemění, budete muset trošku... Celá odpověď
Dyspeptický syndrom
Dobrý večer,ještě bych přeposlala lékařské zprávy a výsledky ze včerejšího vyšetření mého syna,dotaz jsem již zadávala včera Zobrazit více
Dobrý den, v dotazu z 8.1.20 uvádíte, že syn má trávicí potíže a že nebyla provedena žádná vyšetření... Celá odpověď
Daunuv syndrom
Dobrý den.V testu v 13 tt. mi vyšlo na DS 1:10000 Teď v 19tt mi lékařka řekla,že na ultrazvuku je to v pořadku,ale že jestli chci,tak můžu jít na odběr plodové vody.Měla bych jít? Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Rozhodnutí je jen na vás ,risiko komplikací u odběru plodové vody je malé jen asi 1-1,5 procenta pravděpodobnost... Celá odpověď
Uretrální syndrom
Dobrý den, již cca rok mě pálí ústí močové trubice (špička žaludu a tak 2 cm dovnitř trubice), bez jakéhokoliv výtoku, špička a ústí žaludu je mírně zarudlé, zarudnutí je i dovnitř močové trubice. Dokonce jsem měl zarudlou předkožku a vypadalo to na zánět. Stalo se mi, že mě pálil i celý žalud. V loňském... Zobrazit více
MUDr. Soňa Boušková Chief Medical Officer
Dobrý den, pane Lukáši, děkujeme za Váš dotaz. Někdy se to stane, že dochází k opakovaným potížím v oblasti... Celá odpověď
MUDr. Markéta Rafajová
Dobrý den, Tomáši, podle Vašeho popisu se zdá, že jste byl již kompletně vyšetřen s negativním nálezem.... Celá odpověď
Syndrom PCO
Dobrý den, byla jsem na vyšetření - hormonální profilu kvůli ovulaci. 4.DC, hodnoty: FSH 7,7, LH 16,3, estradiol 177, testosteron 2,18 ale DHEAS v normě, AMH 0,5 je na výsledcích zobrazeno s otazníkem. Mohu s těmito hodnotami přirozeně otěhnotnět? Děkuji za odpověď. Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Záleží na tom, jaké budou hodnoty v dalším průběhu cyklu,tyto hodnoty vypovídají jen o stavu 4 den cyklu... Celá odpověď
Turnerov syndrom
Dobrý deň, som 37 ročná pacientka s Turnerovým sy. Ako substitučnú liečbu užívam Desirett, s ktorým ale vôbec nemenštruujem. Môj gynekológ vraví, že by som už so substitúciou mala končiť, beriem totiž aj liek na srdce Egilok, že vekom by mi dlhodobá substitúcia škodila. Okrem toho mám rozšírené cievky... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Nejrozumnější cestu bych viděl konsultovat vašeho kardiologa a pokud nebude mít námitky v léčbě by ve... Celá odpověď
Aspergeruv syndrom
Dobrý den! Je mi 16 let a mám aspergeruv syndrom.Chci to zmenit, tak se na Vás obracìm, pokud nemáte radu ,jak to překonat bez psychiatra Sama.Uz nechci byt vecne jenom ve svych myslenkach a nemit pratele,nechapat legraci a sarkazmus .Vymanit se z kazdodenni rutiny, coz je pro mne tezke, vse delam kazdy... Zobrazit více
Milá Nez. Nemyslím si,že by trampoty člověka s Aspergerovým syndromem musel řešit psychiatr. Jsem... Celá odpověď
Reiteruv syndrom
Děkuji za odpověď momentálně jsem v USA kde jsem zjistil tento syndrom.Jsem zde dlouhodobě.Prosim Vás o radu zda je lepší se vrátit domu nebo postačí léčba zde u chiropraktika,který mi zde pomáhal uz v minulosti s elektro léčbou zad.Myslite si ze nemohu premahat?rad hodně sportuji a chodím do posilovny.Predem... Zobrazit více
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Reiterův syndrom je závažné revmatické onemocnění apokud jím trpíte chiropraktik Vám nepomůže,... Celá odpověď
Premenstruační syndrom
Dobry den, chtela bych se zeptat na PMDD. Pred rokem a pul jsem vysadila hormonalni antikoncepci, kterou jsem uzivala od 16 let (takze temer 10 let). Od vysazeni kazdy mesic tesne pred zacatkem periody sleduji hodne velke vykyvy nalady a doslova vztek. Jsem schopna ze zlosti rozbit nadobi, rozchazet... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Pokud jsou příznaky takto vystupňované jak popisujete konsultoval bych na vašem místě nejenom gynekologa... Celá odpověď
Uretrální syndrom?
Dobry den, chtela bych se zeptat. Pred 14dni jsem mela zanet mocovych cest, pred tydnen jsem dobrala atb(biseptol), vysetreni moci jak v laboratori tak to u obvodni lekarky(papirkem) bylo v poradku. Me ale i po 8dnech stale trapi caste moceni, vecne plny pocit plneho mechyre. Dostala jsem na to prasky... Zobrazit více
Hezký den Jano, mohlo by se jednat o tzv. Uretrální syndrom, tedy příznaky zánětu močového měchýře -... Celá odpověď