únavový syndrom - výsledky vyhledávání
Impingement syndrom ramene
Dobrý den, před 14 dny jsem si v důsledku pádu na levou horní končetinu poranil rameno (dominantní ruka). Včera jsem navštívil chirurgickou ambulanci, kde mi byl proveden rentgen, který vyloučil zlomeninu. Můj aktuální stav je takový, že mám omezenou hybnost ruky, především s ohledem na elevaci nad rameno.... Zobrazit více
Dobrý den, pane Lukáši souhlasím s tím, že může být problém s měkkými tkáněmi v oblasti Vašeho ramenního... Celá odpověď
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Po 2 týdnech , kdy jste se dostavil na vyšetření, se akutní sutura manžety již neprovádí.... Celá odpověď
LQTS syndrom a hluchota
Dobrý den, Chci se zeptat, pokud má člověk mutaci v genu způsobující prodloužení QT intervalu s vrozenou hluchotou, která část sluchového ústrojí je postižená? Lze vadu sluchu způsobenou mutací detekovat na CT? Jedná se mi že mám problém s bušením srdce a také od narození na jedno ucho neslyším. Vadu... Zobrazit více
Dobrý den, mutace genu způsobující prodloužení QT intervalu způsobuje nervovou hluchotu, která je oboustranná.... Celá odpověď
Vertebrogenní algický syndrom, radikulopatie
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na další postup. Byl jsem hospitalizován po dobu 14 dní s bolesmi bederní páteře a vystřelováním bolesti do pravé nohy, (zároveň jsem se nemohl na nohu pevně postavit). Po propuštění domu schopen chodit alespoň o holích. Jinak stav stále trvá.Při ležení na zádech nemohu... Zobrazit více
mjr. MUDr. Denisa Gottvaldová
Dobrý den, kompletní nynější plán a postup máte napsaný na 3. stránce Vaší propouštěcí zprávy: Do... Celá odpověď
Syndrom Ruka - noha - ústa
Dobrý den, již třetí den se mi na dlaních objevují tyto červené fleky. Pouze na dlaních, vůbec nesvědí. Mám atopický ekzém, může to být také projev tohoto ekzemu ? Zobrazit více
Hezký večer Tomáši, děkuji z dotaz. Mohlo by se jednat o vyrážku, která je průvodním jevem infekčního... Celá odpověď
Syndrom karpálního tunelu
Dobrý den mám prozbicku nastoupil jsem do nového zaměstnání a při lékařské prohlídce měřili karpalni tunel mám levá ruka 3.5 a práva 3.4 což znamenalo že jsem prošel. Ale teď mě budi brneni bolest kloubů na prstech, převážně to je když se dám do klidu při práci je to ok jen někdy když beru malé šrouby... Zobrazit více
mjr. MUDr. Denisa Gottvaldová
Dobrý den, syndrom karpálního tunelu se samozřejmě časem vyvíjí, a to, co bylo před nějakým časem... Celá odpověď
Syndrom dráždivého tračníku
Dobrý den, prosím o radu z oblasti gastroenterologie - byla mi v červenci stanovena diagnóza dráždivý tračník, dostala jsem léky Duspatalin a Prosulpin, plus k tomu laktobacily. Prosulpin jsem ani brát nezačala, po varování v lékárně, že způsobuje ospalost a nesmí se řídit auto, a také po přečtení příbalového... Zobrazit více
MUDr. Jindřich Cícha
Dobrý den Petro, syndrom dráždivého tračníku představuje benigní (nezávažné) onemocnění, které však... Celá odpověď
Určitě bych doporučoval doplnit ještě koloskopii, případně i gastroskopii s enterobiopsií (odběr vzorku... Celá odpověď
Syndromu dráždivého tračníku
Dobrý deň. Prosím vás o názor,radu. Od novembra minulého roka mám problémy s bolesťou brucha, hlavne v epigastriu a pod rebrami až dozadu chrbta, stále žltá neforemna stolica. Od decembra do mája som podstúpil 2 krát sono brucha,2 krát krvné testy,2 krát CT brucha,2 krát gastroskopiu. Až na steatozu... Zobrazit více
Dobrý den, dle mého názoru popisujete příznaky syndromu dráždivého tračníku, jako psychosomatické jednotky.... Celá odpověď
Syndrom Ruka-noha-ústa
Dobrý den, můj 3letý syn včera strašně slinil, nesnědl večeři a byl podrážděný. Dnes měl vnitřní strany tváří celé oteklé a stále sliní, trpí nechutenstvím k jídlu a pití. Přisuzovala jsem to k růstu zoubků, i když jsem se dočetla, že by měl mít ve 3 letech kompletní mléčný chrup. Zoubky má jinak zdravé.... Zobrazit více
dobrý den, bohužel nevidím nález v pusince, ale vzhledem k popisu potíží mě jako první napadl syndrom... Celá odpověď
Syndrom dráždivého tračníku
Dobrý den, před cca 2-3 týdny mně začaly skoro denodenní průjmy. Ráno mám zažívání normální, není mi nijak zle, ranní stolice je standardní. Skoro každý den po obědě mi ale začne břicho nahlas škrundat, nafoukne se mi a cca 2-3x mám pak pořádný průjem. Poté se mi zažívání uklidní, večer je zase bez... Zobrazit více
Dobrý den, děkujeme moc za Váš dotaz. Z mého pohledu bych tedka kolonoskopii ve Vašem případě také... Celá odpověď
Milá paní Veroniko, v současné době bych doplnila taková vyšetření, která vám nijak neublíží - tedy... Celá odpověď
Jedná se o syndrom vyhoření?
Dobrý den, chtěl bych se optat na zdraví svého bratra, je mu 24 let a je studentem vysoké školy, byl již na jiné škole a nešlo mu to tak přestoupil a nedaří se mu také i když se snaží studovat a ze začátku básnil o tom co chce dělat a jak bude šťastný, v poslední době tak rok zpět se začal učit více,... Zobrazit více
Souhlasím s Vámi -asi opravdu se nebude jednat jenom o lenost,či malou snahu .Dle Vašich slov se v mnoha... Celá odpověď