Vyhledávání
IVF
Dobrý den, ráda bych s Vámi zkonzultovala naši situaci. Opravdu nemáme podle pokynů IVF centra dojít po 1. neúspěšném ET na konzultaci, další testy, vyšetření dříve, než za 3.měsíce, aby se naplánoval druhý ET? Zaráží nás to také proto, že metodou ISCI bylo oplodněno 8 vajíček, ale jen 2 byly "zdravé"... Zobrazit více
zdravím vás, ano myslím že postup je v pořádku, právě proto že všechny vaše testy byly v pořádku, tak... Celá odpověď
Špatně zrostlá kost
Dobrý den, prosím poraďte, co lze dělat, když došlo asi ke špatnému srůstu kosti u starého člověka (téměř 90 let). V srpnu si zlomila nohu nad kotníkem. Dali ji to do sádry, po 6 týdnech nohu zrentgenovali a sádru sundali s tím, že je to dobré a má rehabilitovat. Po 14 dnech jsme si všimli, že má tu... Zobrazit více
Dobrý den, pokud již došlo ke srůstu kostěných struktur ve špatné pozici, nebude jiné než operativné... Celá odpověď
Dysurické potíže
Dobrý den, je mi 26 let, před dvěma týdny mě začala bolet záda a začal jsem chodit častěji na toaletu, někdy i několikrát za hodinu, ale nikdy jsem toho moc nevymočil. Po pár dnech jsem pociťoval, že po vymočení mě pálí močová trubice a další nucení na močení, ikdyž už nebylo co. Někdy tenhle pocit příjde... Zobrazit více
Dobrý den, Váš PL nejspíše předopkláda, že se jedná o zánět močových cest, čemu odpovídá Vaše symptomatologie,... Celá odpověď
Anémie
Dobrý den, před necelým rokem mamince při preventivní kontrole z krevních testů zjistili nedostatek železa a anémii.Byla odeslána na hematologii a nasazeny léky, ale po nich se necítí dobře a při kapačce omdlela a po sirupu otekla. Byla vyšetřena na kolonoskopii a zde vše v pořádku. Diagnostický závěr... Zobrazit více
Dobrý den, paní Jano. Z Vašeho textu nevyplývá, že by se u maminky železo špatně vstřebávalo - ošetřující... Celá odpověď
Výpotek kloubu
Dobrý den, do kolene mi bylo 27.10 v nemocnici IKEM - dáno injekcí ,, citronan yttritý´´ kvůli opakovanému výpotku kolene. Mám půl roční miminko. V nemocnici mi řekli, že sním nemám být 4 dny nebo že na něj nemám šahat, pak zas, že sním nemám být týden. Tak jak to tedy je? Můžu ho stále nějak ozářit... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Dobrý den. Váš dotaz je specifický, proto předávám odborníkovi v oboru. Poločas rozpadu radioaktivních... Celá odpověď
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Přesnou dobu Vám sdělí na oddělení nukleární medicíny, kde Vám látku aplikovali. Záleží totiž... Celá odpověď
Tetování a infekce
Dobry den, mam stredne vyznamnou mitralni regurgitaci / spatne dozavirani srdecni chlopne. Je mi 18 let a mam zajem o tetovani ale nevim jestli je to s timto postizenim mozne. Zda-li se nemuze zanest nejaka infekce atd... Dekuji Zobrazit více
Dobrý den Kristýno, jsou sice zaznamenány případy, kdy při provádění tetování došlo k přenosu infekce.... Celá odpověď
Porucha erekce
Dobrý den, mám nového přítele. Je mu 24. A máme takový problém. Teda spíš já mám problém - on o něm nejspíš ví, ale nechce si to připustit. Jedná se o jeho erekci. Když se mazlime tak je vzrušený. Pak když má přijít na věc tak erekce opadne. Dlouho jsem si dělala hlavu, že se mu nelíbím, ale vyvrací... Zobrazit více
Dobrý den Michaelo, pokud jste s partnerem teprve chvíli, netlačila bych na pilu. Může z Vás být ještě... Celá odpověď
Bolest v pravém podžebří
Dobrý den, trpím bolestmi v pravém boku(podžebří), děje se tak, hlavně když ležím na boku. Bolest je většinou vázaná na nádech.Také pociťuji nadměrnou plynatost. Děkuji za odpověď. Přeji hezký zbytek dne. Zobrazit více
Dobrý den Kristýno, s takovým typem bolestí bude lepší, když navštívíte svého praktického lékaře. Ten... Celá odpověď
Bolest prsou před menstruací
Dobrý den, tyden pred menstruaci me zacaly bolet prsa, pak menstruace prisla ale mela den zpozdeni. Misto 5 dnu jsem tentokrat menstruovala jen 3 dny. Po cyklu me ale prsa neprestaly bolet. Byly vetsi a dost bolave. Ted po 14 dnech mam zase spineni a naznak na menstruaci, prsa stale boli a tehotensky... Zobrazit více
Dobrý den Kateřino, jiný režim a stres může mít vliv. Ale vzhledem k tomu, že bolest prsou nepřechází... Celá odpověď
Alergie na ryby
Dobry den,je mi 33let a mam od narozeni alergii na ryby nesmim na ne sahat a ani jist jsem vasnivej rybar a nesmim na ne sahat jak na ne sahnu tak hned se zacnu dusit muzete mi prosimvas poradit jestli se to necha nak lecit dekuji za odpoved Zobrazit více
Dobrý den, s tomto problematikou bych Vás asi nejlépe odkázala na příslušného alergologa. Alergolog... Celá odpověď