Vyhledávání
Ultrazvuk štítné žlázy
Dobrý den, paní doktorko,byla jsem na už štítné žlázy.Mohla byste mi vysvětlit,co znamená : struktura SZ zhrubela, hypoechogenni,bez detekce zřetelných ohraničených ložiskových změn.Dekuji za odpověď.Helena Zobrazit více
Dobrý den, nález na ultrazvuku štítnice by mohl znamenat, že máte zánět štítné žlázy - napovídala by... Celá odpověď
Bolest varlete
Dobrý den chtěla bych se zeptat přítelovi začalo bolet část levého varle. Sice ne jako na dotek ani na zmáčknutí ale stačí málo když se do něj prstem trošku uhodí a už ho to bolí. Mohlo by to být něco vážného? Děkuji moc za odpověď Zobrazit více
Dobrý den Hano, nepomýšlela bych hned na nic vážného, ale pokud potíže přetrvávají, doporučila bych... Celá odpověď
Poranění oka
Dobrý den, před necelými dvěma lety , mě při hrátkách s dětmi, manžel cvrnkl do otevřeného oka. Týden jsem měla zhoršené vidění, rozmazané. Poté se mi zrak vrátil, dá se říct do normálu. Ale postupem času zjišťuji, že to není stále ono a vidění horní polovinou oka mám stále rozmazané, a nemohu zaostřit... Zobrazit více
MUDr. Barbora Suchecká
Dobrý den, vyšetření u očního lékaře určitě doporučuji- bez vyšetření totiž nelze přesně říci, kde bude... Celá odpověď
Nevhodné cvičení ??
Dobrý den. Je mi 56let. Mám drobné změny na páteři.Fyzioterapeut mi doporučil cvik kobra.Cvičím už měsíc po 2h deně 10krát.Ale začínají mně bolet stehna a ruce od ramen k lokti.Hlavně v noci nemužu pořadně ležet na boku.Bolí mně ty ruce a nohy. Tak k ránu už nemužu spát.Stává se mi ,že na pravou nohu... Zobrazit více
dobrý den, no já se obávám že některé cviky jsou prostě vhodné jen pro někoho a někomu naopak škodí,... Celá odpověď
Vyrážka na rameni a krku
Dobrý den, chtěl bych se s Vámi poradit s vyrážkou, která se mi postupně objevila pod krkem na hrudi a na levém rameni. Vyrážka je svědivá. Nějaké výrazné bolesti nepociťuji. Mám pocit ztuhlého krku, nicméně to může být následkem dlouhé práce u PC. Doposud jsem na místa nanášel Aviril - dětský krém... Zobrazit více
Dobrý den, vyrážka na levém rameni vypadá jako povrchová kožní infekce-folikulitida, infikované kožní... Celá odpověď
Absces v třísle
Dobrý den, mam takovou choulostivou otazku pri sprchovani sem si v intimních partiích vedle stydkeho pysku nasla pod kuzi bulku jakoby kulicku a boli na dotek zkusila sem vymacknout a vyteklo trochu bile tekutiny a takovy jakoby tvrda kulicka mala ,a pak krev tak se bojim jestli to neni nic vazneho :/... Zobrazit více
Dobrý den, Adélo, myslím, že se rozhodně nemusíte ničeho obávat. Patrně se jednalo o zanícený chloupek,... Celá odpověď
Hnisavé bouličky na šourku
Dobrý den přeji mam dotaz. Už je to rok co se mě na pytliku udělají bouličky ze kterých vytece hnis pak krev. Na urologii mě rekli že tam mam nějaký zánět ale mam se mýt což dělám celý život. Ale nic víc mě neřekli. Obtěžuje mě to tak jsem se chtěl zeptat kam bych měl jít. Jakého doktora navštívit.... Zobrazit více
Dobrý den Jiří, ve vašem případě bych vám doporučila navštívit dermatovenerologa ( kožního lékaře).... Celá odpověď
Menstruace- zkrácení cyklu
Dobry den. Dnes rano jsem dostala menstruaci drive nez obvykle..muj cyklus je 26 az 28 dni, dnes je to ale 24 den..zadne antibiotika jsem nebrala...asi 14 dni jsem uzivala kapky Femina,krere maji mit vliv na problemovou menstruaci...mohlo to cyklus urychlit? V monulosti se mi to parkrat stalo a to... Zobrazit více
MUDr. Barbora Suchecká
Dobrý den, pokud máte již zkušenosti s nepravidelnosti cyklu a vždy to bylo po námaze, pak bych to i... Celá odpověď
Chlamydiová infekce
Dobrý den, ráda bych se zeptala na chlamydie trachomatis, zda je mužů pokládat za vyléčené?test - western blot, září 2016 - Igg 11,3, Iga 4,02, Igm 0,24. Po pul roce od preleceni 3x1 sumammed, Igg 3,6, Iga 7,01, Igm 0,34. Děsí mne vysoká hodnota Iga.Dekuji za odpoved Zobrazit více
Dobrý den paní Jano. Dotaz je určen spíše pro specialistu v oboru infekční lékařství, proto dotaz přeposílám... Celá odpověď
MUDr. Jana Moravcová
U antibioticky přeléčené chlamydiové infekce není rozhodující hladina protilátek, ale klinický obraz,... Celá odpověď
Nespavost
Dobrý den,15 roků mám předepsaná hypnotika.Posledních 9 let jsem užíval 2xhypnogen,nyní jsem na 4 tabletách a i tak téměř nespím.Mám 120kg jsem resistentní na léky.Jaká je "snesitelná" dávka hypnogenu ? 4 tabl. jsou pro mě maximum,ale co dál ? Beru Fevarin,ostatní přípravky mi dělají velmi zle /závratě,nausea... Zobrazit více
Dobrý den, léčba nespavosti je poměrně složitá a při závislosti na hypnotikách je i dlouhodobá a hlavně... Celá odpověď