brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Diabetické komplikace
Dobrý den. Pacientem je můj manžel, 65 let, kompenzován kombinací inzulínu a PAD - v poslední době uspokojivě, ale nebylo tomu tak vždy. Další diagnózy nadváha, hyperlipidemie. Několik let často po zvýšené námaze, ale někdy ani toto předcházet nemusí, mívá v noci silné křeče dolních končetin - zpravidla... Zobrazit více
Dobrý večer paní Andreo. Děkujeme za Váš dotaz a projevenou důvěru. Při onemocnění diabetem mellitem... Celá odpověď
MUDr. Tereza Havrdová
Dobrý den, děkuji za dotaz, jak píše ve své odpovědi paní doktorka Aseemová, jedná se pravděpodobně o... Celá odpověď
Průběh onemocnění covid-19
Dobrý den,dnešním dnem mi končí izolace s onemocněním covid. Je mi 33 let,průběh nebyl zrovna jednoduchý,zpočátku nesnesitelné bolesti hlavy,zimnice,teploty,po týdnu se mi začalo špatně dýchat... nejhorší je to v noci,bojím se usnout,abych to ve spánku udychala. Mívám z ničeho nic takové divné stavy...jakoby... Zobrazit více
MUDr. Jana Moravcová
Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Vámi udávané obtíže (dušnost, psychické problémy, nespavost) jsou typické... Celá odpověď
Symptomatika u Covid -19
Co vás trápí, jak dlouho problém trvá, berete nějaké léky, proběhlo již nějaké vyšetření, ... Jsem už 25let poCMP mám levostrannou hemiparézu. Manžel byl včera pozitivní na antigenním testu. Já jsem dosud neměla žádné potíže, ale dnes v noci hrozná zimnice a třes celého těla. Celou noc jsem nespala... Zobrazit více
MUDr. Lada Novotná
Dobrý den Ywetto, děkuji za Váš dotaz. Vaše obavy mě moc mrzí a chápu Vás. Samozřejmě uvidíte podle výsledku... Celá odpověď
Dermatitida
Dobrý den, už další dobu mám takový problém, nějakou dobu to je lepší, nějakou zase horší. Problémem je neúnosné svědění kůže na dlani. Povrch kůže je hrubší/drsnější než na druhé ruce, kůže na postiženém místě je jakoby lehce vystouplá (tj. např. čáry na dlani jsou hlubší než na ruce druhé) a dále... Zobrazit více
Hezký den Petře, díky za dotaz. Mohlo by se jednat o formou ekzemu, či atopickou dermatitidu, tedy určitou... Celá odpověď
MUDr. Eva Dogoši
Může jít o kontaktní alergii na myš. Kožní lékař vám předepíše zklidňující krém na potlačení svědění... Celá odpověď
Časté noční močení
Dobrý den. Už asi 2roky často močím hlavně v noci a během dopoledne- v noci tak 3-4krát a během dopoledne tak 3krát. Odpoledne i když piju nemočím téměř vůbec nebo jenom malé množství. Podotýkám, že na noc skoro nepiju a přesto močím poměrně velké množství. Mám i jiné zdravotní problémy, tak jsem se... Zobrazit více
Dobrý den. Může se jendat o tzv. hyperaktivní měchýř. Je ale nutné i vyloučit přítomnost chronického... Celá odpověď
Přetrvajicí dráždivý kašel
Dobrý den prosím o radu už druhý měsíc mě lpčí dráždivý suchý kašel na který nezabírá ani antibiotika Floramid na uklidnění kašle mám kodein.Nakonec mě poslala doktorka na plicní plicařka mě napsala sprej na rozšíření plic atroven 2vstřiky.Když jsem to udělala tak jsem měla reakci takovou že jsem chytla... Zobrazit více
Cukání svalů
Dobrý den,již měsíc a půl mě trápí tyto problémy:začalo to mirným škubáním nohy při usínání,začala mne bolet kost na leve noze,byl jsem na rtg a nic od te doby svalove slabosti dolnich koncetin a po té mi parkrát v noci přišla křeč do nohy bez toho abych na ní ležel..toto po te bylo co druhou noc. Nyni... Zobrazit více
MUDr. Magdaléna Hlavačková
Dobrý den, máte zřejmě zvýšenou neuromuskulární dráždivost, zkuste magnesium v dostatečné dávce, min.... Celá odpověď
Opakující se kašel a rýma
Dobrý den, můj čtyřletý syn nastoupil v září do školky a hned v říjnu dostal silný kašel provázený žlutou rýmou. Dostal atb, po čtrnácti dnech se vše vrátilo,opět stejný průběh, kašel, žlutá rýma, v listopadu opět atb. Po dalších asi třech týdnech opět to samé. Minulý týden dostal další, třetí atb. Po... Zobrazit více
Dobrý den, nemyslím si, že by měl synek poruchu imunity, i když na vyšetření na imunologii ( je spojená... Celá odpověď
Zvracení a vyrážka u dítěte
Dobry den, muj syn (1rok) z nedele na pondeli celou noc zvracel,pak mel lehky prujem,takze jsme nasadili dietu a vicemene pil jen MM. Z pondeli na utery vysoke horecky,ktere byly jeste cely den. Vecer uz jen zvysena (nezvracel a prujem uz take nebyl). Ve stredu zacal vic jist,byl bez horecek,ale v noci... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den paní Petro, u takto malého dítěte bych rozhodně doporučovala vyšetření pediatrem již při začátku... Celá odpověď
Panika, nebo infakrt?
Dobrý den, potřeboval bych se zeptat na jednu věc. Včera jsem se hodně moc vystresoval a důsledek to opět mělo takový, že mě takřka okamžitě začal bolet hrudník na levé straně - po celé šíři tupě, v některých místech silně a pichlavě, svíravě, že jsem si tam musel na chvíli dát třeba ruku a zastavit... Zobrazit více
Dobrý den, nemyslím si, že by se jednalo o infarkty. Vaše vyšetření stran srdce bylo v pořádku a další... Celá odpověď