brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Hlezno
Dobrý den. Již několik let mě bolí kotník většinou v klidu hlavně v noci kdy musím s nohou pohybovat a pak vstát a na kotník pouštět ledovou vodu pak to přestane jeden lékař řekl že je to chronický zánět a druhý začínající artróza hlezna jak to poznám ? Děkuji za odpověď Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Je třeba vyšetření na ortopedii a revmatologii. Provedení rtg snímku hlezna a krevních testů na aktivitu... Celá odpověď
Bolest zad mezi lopatkami
Dobrý den, je to asi měsíc kdy mě začali bolet záda. byla jsem v klidu bez námahy a začaly mě hrozně píchat záda, nemohla jsem se ani nadechnout, nevěděla jsem jestli to šlo od srdce nebo od zad, lehla jsem si a asi po 10.minutách to přešlo. Od té doby mě ale záda neustále pobolívají mezi lopatkami,... Zobrazit více
Dobrý den, nejprve se zkuste obrátit na Vašeho lékaře. Jen podle popisu lze těžko určit, co se děje.... Celá odpověď
Hrud
Dobry den, je mi 21 let, jsem trochu nachlazena, mela jsem natekle uzliny a dnes v noci me probudila bodava bolest uprostred na hrudi, ktera vystrelovala az do krku, trvalo to zhruba 4 hodiny, vleze to bylo nejhorsi. Mam zajit k lekari nebo to neni nic akutniho? Dekuji. Zobrazit více
Dobrý den! Pokud jste měla potíže trvající 4 hodiny, určitě bych doporučila návštěvu lékaře. Nemusí... Celá odpověď
Slzení očí, ktmave zabarvení pod očima
Dobrý den, pracuji jako grafička, takže sedím u počítače cca 10-12h denně. Už asi pul roku mě slzí oči, ve dne i v noci a asi před měsícem se mi udělalo tmavé zabarvení pod očima. Tak se chci zeptat, zda-li slzení očí, mohlo způsobit zabarvení pod očima. Děkuji za odpověď. Zobrazit více
MUDr. Vladimír Korda Ph.D., MBA
Dobrý den, příčin tmavých kruhů pod očima je spousta. Nedostatek spánku, genetika, nedostatek vitamínu... Celá odpověď
Bolest a křupání v koleni
Dobrý den, je mi 14 let. Už od malička mi křupe v kolenech a cca co 2 měsíce mě bolely. Teď mi většinou po běžěckých trénincích se v noci zbudím na bolest pravého kolene. Křupe mi třeba, když jdu do schodů, dělám dřepy, jízdě na kole atd. Křupání je dost nepříjemné a hlučné. Nevíte čím to může být a... Zobrazit více
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Nejspíše se jedná o časté boelti chrupavky na čéšce v době dospívání. Doporučuji ortopedické... Celá odpověď
Vazy v kolenu
Dobrý den chtěla jsem se zeptat mám podvrtnuti a natažení kolateralniho vazu v koleni S834 ale strašně mě pane noha že zadu i vepředu kolena nosím to lehce stažené ortézu nemám ani prášek na bolest mi nepomohl bolí mě to pořád i v noci a na dnešek jsem nespala co s tím mám dělat děkuji za radu o berlich... Zobrazit více
MUDr. Vladimír Němec
Dobrý den, chce to znehybnit ortézou aspoň na 3 týdny. Lékař Vám ji nedal? Možná tam zajděte a zkuste... Celá odpověď
Žlučník
Dobrý den, měla bych dotaz ohledně zánětu žlučníku, prý jsou provokujícími momenty tučná a objemná strava, rozrušení, fyzická námaha, prochladnutí... zajímá mě za jak dlouho po provokujícím momentu se projeví příznaky, údajně je to do několika hodin případně v ten den večer či v noci, je to pravda? děkuji... Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Tučná jídla jsou provokující moment hodně časté, do několika desítek minut, stres do několika hodin.... Celá odpověď
Škytavka
Dobrý večer,mám prosím dva dotazy:Ten první se týká má 10l dcery,čím to může byt velmi často a dlouho škyta..někdy i dva dny(v noci ne)a druhy se týká mě,mám 48let,,a už delší dobu mě pořád něco nutí ke kašli,jakoby lechtalo,suchy,draždivy..moc děkuji Zobrazit více
Dobrý večer. Pokud se škytavka často vrací či trvá dlouho, může to být způsobeno drážděním bránice a... Celá odpověď
Flek na právem zápěstí
Dobrý den mám dotaz objevil se mi na právem zápěstí flek ale mám tam zilku.dost mě stipe.a když se v noci poškrábe tak do rána mě červená a jak kdyby mě tekla i krev.pracuji hodně s jarem a savem ale používám rukavice. Poraďte mi nějakou masticku ať to tak nesvedi.dekuji za odpoved Zobrazit více
dobrý večer, nezlobte se , ale na základě Vašeho dotazu Vám opravdu nemohu odpovědět. Myslím, že máte... Celá odpověď
Egilog
Dobrý den , bral jsem lussopres 1/0/0 začaly mě večer arytmie Lékař mi přidal 25mg večer Egiloku. Bral jsem 1/2. Arytmie přestaly ale začal jsem se potit a v noci budit. Egilok i snižuje tlak. Nešlo by brát jen Egilog 25 1/0/1? Zobrazit více
Dobrý den, postup lékaře byl logický, to ale asi nekritizujete. Egilok blokuje adrenalin, takže člověka... Celá odpověď