brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Výtok
Dobrý den, chci se zeptat poslední měsíce mám takový nažloutlý výtok příjde mi že je i trochu hlenitý. Tento týden jsem v noci chytla křeče po celém břiše a další dny mě bolelo v podbříšku mylela jsem, že to bude močový měchýř, ale doktorka,že jestli to nebude nějaká cysta na vaječníku. Je to možné?... Zobrazit více
Dobrý den, cysta může být příčinou bolestí podbřišku. Dá se zobrazit ultrazvukem. Celá odpověď
Bolest achilovky
Dobrý den. Je mi 13 let. Hraji vrcholově házenou a už delší dobu mě bolí achilovka. Můžu chodit i běhat, ale nemůžu to moc zohnout ani jinak to prohýbávat. V noci se moc nevyspím, protože nemůžu ležet v určitých polohách. U lékaře jsem nebyla. Čím mám zamezit bolesti? Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Jedná se s největší pravděpodobnosí o tendinozu Achillovy šlachy při přetrenovanosti. Vysadit trenink... Celá odpověď
Bolest břicha
Dobrý den, už dva dny mám velkou křeč do břicha na pravé straně. Bolest začíná pod žebrama a končí tak kolem pravé kyčle. V noci jsem z toho i zvracela. Když sedím tak to cítím málo, ale nemůžu se zhluboka nadechnout. Když si břicho zmáčknu, tak bolest nemůžu najít. Děkuji za odpověď. Zobrazit více
Dobrý den, bolesti břicha v pravé polovině může být způsobena celou řadou příčin. Pokud máte akutní... Celá odpověď
Flek na právem zápěstí
Dobrý den mám dotaz objevil se mi na právem zápěstí flek ale mám tam zilku.dost mě stipe.a když se v noci poškrábe tak do rána mě červená a jak kdyby mě tekla i krev.pracuji hodně s jarem a savem ale používám rukavice. Poraďte mi nějakou masticku ať to tak nesvedi.dekuji za odpoved Zobrazit více
dobrý večer, nezlobte se , ale na základě Vašeho dotazu Vám opravdu nemohu odpovědět. Myslím, že máte... Celá odpověď
Slzení očí, ktmave zabarvení pod očima
Dobrý den, pracuji jako grafička, takže sedím u počítače cca 10-12h denně. Už asi pul roku mě slzí oči, ve dne i v noci a asi před měsícem se mi udělalo tmavé zabarvení pod očima. Tak se chci zeptat, zda-li slzení očí, mohlo způsobit zabarvení pod očima. Děkuji za odpověď. Zobrazit více
MUDr. Vladimír Korda Ph.D., MBA
Dobrý den, příčin tmavých kruhů pod očima je spousta. Nedostatek spánku, genetika, nedostatek vitamínu... Celá odpověď
Červené pupínky na paži
Dobrý den, během noci se mi na jedné paži objevily červené svědící pupínky, nejprve se mi zdálo, že se jedná o akné (i když jsem na něj nikdy netrpěla). Nyní se mi zdá, že by to mohly být štípance. Ale pupínků je cca 15. Jeden mám i na druhé paži a jeden na zádech. Děkuji mockrát za pomoc. Zobrazit více
Milá paní Michaelo, doporučila bych návštěvu u registrujícího praktického lékaře, který zná Vaši zdravotní... Celá odpověď
Bolest zad mezi lopatkami
Dobrý den, je to asi měsíc kdy mě začali bolet záda. byla jsem v klidu bez námahy a začaly mě hrozně píchat záda, nemohla jsem se ani nadechnout, nevěděla jsem jestli to šlo od srdce nebo od zad, lehla jsem si a asi po 10.minutách to přešlo. Od té doby mě ale záda neustále pobolívají mezi lopatkami,... Zobrazit více
Dobrý den, nejprve se zkuste obrátit na Vašeho lékaře. Jen podle popisu lze těžko určit, co se děje.... Celá odpověď
Vysušená kůže šourku
Dobrý den chtěl jsem se zeptat poslední dobou mě z ničeho nic začne svědět ( nejčastěji v noci ) kůže na šourku ... většinou to trvá 2-3 dny maximálně pak je to vpohodě ... chtěl jsem se zeptat na nějakou prevenci či mast ? pupínky jsem nezaznamenal tudíž to asi nebude infekce Předem děkuji za odpověď... Zobrazit více
Dobrý večer , pokud nejsou žádné kožní potíže, je rada těžká, zkuste promazat třeba bepanthenem nebo... Celá odpověď
Bolest na hrudi
Dobrý den, chtěla bych se zeptat. Už 2 týdny mám poměrně velkou bolest na hrudníku. "Chytne" mě to i když třeba ležím nebo sedím. Někdy to bývá i tak ostrá bolest, že se mi udělá špatně a musím to tak půl hodiny aspoň rozdýchávat. Myslela jsem si, že bych to mohla mít i od nervů, ale stává... Zobrazit více
MUDr. Jana Moravcová
Doporučuji vám navštívit praktického lékaře a provést základní vyšetření zaměřená na srdce a plíce. Bohužel,... Celá odpověď
Boelsti v kříži a při močení
Dobrý den,chtěla bych se zeptat,přes 14 dní mě bolí v kříži-není to velká bolest,každou hodinu chodím čůrat,v noci po 2 hodinách,bolesti nebo pálení při čůrání nemám,delší dobu mám problémy když se osprchuju tak mám potřebu čůrat i 3x za sebou během 5ti minut Zobrazit více
Dobrý den Martino, nechte se vyšetřit a zkontrolovat moč u svého lékaře, mohlo by se jednat o zánět nebo... Celá odpověď