brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Cítím bolesti a tlak mezi lopatkami
Dobrý den, už delší dobu mám problémy s dýcháním, přijde mi chvilkami jako bych jsem se nemohl nadechnout, pali mě skoro po každém jídle zaha až do jícnu a cítím se hrozně nafouklý, v noci mě to pokaždé vzbudí jsem celý spoceny a nemůžu dýchat a hrozně mi tahá mezi lopatkami při předklonu. Byl jsem u... Zobrazit více
Dobrý den, podle popisu Vaších potíží by jsem jako nad hlavní příčinou Vaších potíží uvažovala o gastroezofageálním... Celá odpověď
Egilog
Dobrý den , bral jsem lussopres 1/0/0 začaly mě večer arytmie Lékař mi přidal 25mg večer Egiloku. Bral jsem 1/2. Arytmie přestaly ale začal jsem se potit a v noci budit. Egilok i snižuje tlak. Nešlo by brát jen Egilog 25 1/0/1? Zobrazit více
Dobrý den, postup lékaře byl logický, to ale asi nekritizujete. Egilok blokuje adrenalin, takže člověka... Celá odpověď
Dráždivý kašel
Dobrý den, prosimvas našeho syna už snad 3 měsíce kašle vždy v noci přesně v od 1 hodiny rano do půl druhé kašel je dráždivý až ho tk natahuje na zvracení pořád vkuse... U lekaře jsme byli už asi 10x a pokaždé změna léků a nic nezabírá, jsme objednani na orl a na alergologii ale uz jsme bezradni.... Zobrazit více
MUDr. Lada Novotná
Dobrý den Michale, děkuji za Váš dotaz. Váš dotaz je opravdu specifický a spíš pro dětského lékaře,... Celá odpověď
MUDr. Hana Černá
Dobrý den. Dlouhotrvající (chronický) kašel u dítěte, čili kašel trvající déle než 6 týdnů, může mít... Celá odpověď
Hrud
Dobry den, je mi 21 let, jsem trochu nachlazena, mela jsem natekle uzliny a dnes v noci me probudila bodava bolest uprostred na hrudi, ktera vystrelovala az do krku, trvalo to zhruba 4 hodiny, vleze to bylo nejhorsi. Mam zajit k lekari nebo to neni nic akutniho? Dekuji. Zobrazit více
Dobrý den! Pokud jste měla potíže trvající 4 hodiny, určitě bych doporučila návštěvu lékaře. Nemusí... Celá odpověď
Pálení žáhy
Dobrý den, je mi 20 a třetim dnem me trapí občasný tlak uprostřed hrudníku s nepříjemným pocitem v žaludku, tento tlak není stálý, objevuje se hlavně v noci když se chystám spát. Měl jsem silné pálení žáhy asi dva dny zpátky. Není to nijak bolestivé jen nepříjemné. Zobrazit více
MUDr. Zdeňka Janoušková
Dobrý den. Pálení žáhy je příznakem, že se vám žaludeční obsah vrací zpět do jícnu, jedná se o tzv. gastroesofageální... Celá odpověď
Strach z ALS
Dobrý den, je mi 24 let a mám už dlouho různé zdravotní problémy. Mám oslabenou imunitu, neustále se mi vrací angíny, často beru antibiotika a dlouho jsem se nemohla zbavit streptokoka. Kromě toho mám problémy s páteří (hypermobilita a hlavně blokace krční páteře), beru také antidepresiva kvůli úzkosti.... Zobrazit více
Milá Michaelo,pokusím se odpovědět na Vaše dotazy,ale je to bez vyšetŕení obtížné Porucha imunity a... Celá odpověď
Bodnutí vosou do předloktí a bolest svalu
Bolest předloktí po bodnutí včelou. Dobrý den, před týdnem mě bodla včela asi 7 cm od zápěstí směrem k lokti. Mám alergii na pyl. Po bodnutí ruka napuchla a zčervenala asi 10 cm od rány nahoru i dolů na předloktí. Nyní už je otok asi jen 3cm do plochy a ruka už není červená. Předevčírem jsem ale o něco... Zobrazit více
MUDr. Danica Fričová
Dobrý den Matouši, nemyslím si, že by bodnutí vosou a Vaše nynější obtíže spolu souvisely. To co popisujete... Celá odpověď
Algodystrofický syndrom
Dobrý den, dne 21.3.2017 mě srazilo auto. Naštěstí v malé rychlosti, takže jsem měla jen diagnózu pohmožděné pravé zápěstí a kostrč. od začátku jsem měla ruku nateklou, zvláště prsty, dlaň a horní hřbet ruky. Ruka bolela a neustále brněla (dlaň, malíček, palec). Kvůli fixaci mi dali sádru, ale ruka... Zobrazit více
Dobrý den, algodystrofický syndrom, který vzniká po poranění, je charakterizován jako stav nepřiměřené... Celá odpověď
MUDr. Miroslav Skoták
Dobrý den. Dle mého je diagnosa KRBS i léčba správná, jedná se o onemocnění s dlouhou léčbou a bude... Celá odpověď
Doplnění informací
Jen chci doplnit dlouhodobou léčbu našeho malého, je to furantoin čípek na noc.. Zobrazit více
Dobrý den, pokud doplňujete informaci, musíte uvést celé znění původního dotazu, já toto znění neznám... Celá odpověď
Raynaudův jev
Dobrý den, chtěla bych se zeptat co způsobuje toto: Když je větší mráz a prochladnou mi ruce, tak mi napuchnou bříška dvou prstů (prostředníček a prsteníček) na pravé ruce. Je to dost nepříjemné a cítím jak v nich tepe, jako by měli prasknout. Děkuji za odpověď Zobrazit více
Dobrý den, jde nejspíše o tzv. Raynaudův fenomén - problém daný prokrvením prstů (zbělení či změna barvy,... Celá odpověď