brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Ucpaný nos, teploty, leukocytóza
Dobrý den, mé dceři jsou necelé tři roky. Včera večer měla najednou zahleněný nos, nemohla dychát a v noci měla teplotu. Dnes na vyšetření zjistili, že má zvýšenou hladinu leukocytů. Může to znamenat něco vážného např. leukemii? Děkuji za odpověď. Dana Zobrazit více
Dobrý den, Dano, zvýšená hladina leukocytů běžně doprovází infekční onemocnění (virózy, chřipku, bakteriální... Celá odpověď
Dobrý den, mám syna, kter...
Dobrý den, mám syna, kterému budou za měsíc tři roky. Poslední dobou v nepravidelných intervalech si ztěžuje na bolest prstíků na nohou. A to hlavně v noci. Chci se zeptat, jestli je to růstem nebo něčím jiným. Malé botičky ani bačkůrky nemá. Měří 98cm. Děkuji za odpověď. Zobrazit více
Dobrý den,paní Lucie bolesti budou pravděpodobně souviset s růstem, pokud bolesti nejsou stálé, ani Vašeho... Celá odpověď
Dobrý den.Nevím, zda mi n...
Dobrý den.Nevím, zda mi na tento dotaz odpovíte.Pracuji jako řidič tramvaje již 10 let.Jsem bezproblémový řidič, bez nehod.Každý den po směně chodím domů unavený.V noci se mi velmi často zdají absurdní sny o práci, které mě i budí a cítím se unaven,neodpočinutý.Nemám zájem o jiné aktivity, jsem bez... Zobrazit více
Dobrý den, zkuste navštívit psychologa, mohlo by se jednat např. o počínající projevy deprese. Celá odpověď
Meziobratlové ploténky
jsem po 2operacich,L4/5,L5/S1,mam parezu v leve noze v peroneu.Bedra porad boli,hlavne v noci a v klidu,krece v noze.EMG-zanikovy syndrom.Znovu operovat uz nikdo nechce,rehabilitacenepomahaji,lekari nevi co delat.S manzelem bychom chteli miminko.Jaky je vas nazor?Dekuji. Zobrazit více
Dobrý den, otázka dítěte je jen a jen vaše soukromá záležitost, pokud se cítíte na tuto životní roli,... Celá odpověď
Menstruace po porodu
dobrý den. je mi 26 let a mám 23m chlapečka. mým problémem je menstruace,kterou jsem dosud nedostala. je tento stav ještě v normě nebo mám vyhledat lékaře? antikoncepci-cerazette-užívám dost nepravidelně,kojím min.3x denně a v noci je drobeček s námi v posteli a prso si intenzivně hledá sám. děkuji za... Zobrazit více
Dobrý den, kojení sice může nástup menstruace oddálit, ale pokud již 23 měsíců od porodu nemenstruujete,... Celá odpověď
Bolest po operaci slepého střeva
Dobrý den, jsem 17. den po laparoskopické operaci slepého střeva, v noci mě začlo docela dost bolet na pravé straně břicha, dole (taková píchavá nárazová stupnňující se bolest). chtěla bych se zeptat, čím to je? je to ještě hojení rány uvnitř, nebo nějaký problém (zánět)? jak případný zánět poznám? děkuji... Zobrazit více
Dobrý den, po internetu nelze s jistotu určit, o co se jedná. Může jít o bolest spojenou s operací (zánět... Celá odpověď
Noční poty, teploty
Dobrý den, asi před půl rokem jsem dostal bolesti hlavy, které trvaly asi tři dny, bylo to doprovázeno nočními teplotami pocením, zimnicí vše jen v noci, přes den nechutenstvím, po týdnu vše odeznělo a již jsem se s tím nesetkal. Po půl roce dostal otec naprosto stejné příznaky. Poradíte co by to mohlo... Zobrazit více
Dobrý den, Petře! Podle popisu se může nejspíš jednat o nějakou virosu, lae vyloučit nelze celou řadu... Celá odpověď
Jak účinně rozpustit hleny
ještě jednou k mému dotazu.Užívám Miflonid 2x denně a Claritin 1 večer.Dělají se mi hleny stále mně to nutí k vykašlávání,ale moc mi to nejde .Jsem z toho velmi nervozní i v noci .Mám pocit zadní rýmy také si někdy sstříknu vincentku do nosu,tu inhalaci zkusím.Ty hleny v krku jsou velmi nepříjemné,mám... Zobrazit více
Dobrý den, také by mohlo pomoci užívat léky na ředění hlenů/usnadnění vykašlávání (tj.léky "na vlhký... Celá odpověď
Bolest žaludku
Dobrý den.Před třemi dny jsem měla tzv.střevní chřipku.V noci jsem zvracela,během dne měla horečku,ted uběhly tři dny,ale bolest okolo žaludku stále nezmizela.Tlak v oblasti žaludku jsem již měla.Ale výsledky byly negativní,jen mám málo železa.Dá se to přežít,ale není to nic příjemného.Chtěla jsem se... Zobrazit více
Dobrý den, Kateřino! Na dálku a dle popisu něco "vážnějšího" samozřejmě vyloučit nemohu, ale jinak se... Celá odpověď
Zvláštní nevolnost, bolest v krku, bez teploty
Dobrý den, je to už šestý den, co trpím zvláštní nevolností břicha, spíše asi žaludku. K tomu mě bolelo v krku, což jsem již vyléčila, teplotu ani jiné problémy nemám. Byla mi odebrána krev na jaterní testy a ty dopadly dobře. Přes den je bolest mírnější než v noci - nemohu ležet, bolest je pak nesnesitelná.... Zobrazit více
Dobrý den, Barboro! Doporučuji úplnou hladovku, na pití pouze mírně teplou vodu, případně mírně slanou,... Celá odpověď