brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Možnost zlomeniny malíčku u nohy
Dobrý den, včera se mi podařilo narazit malíčkem u nohy o bedýnku plnou jablek, ta bolest byla obrovská. Hned mi prst otekl a byl celý zarudlý. Jenže o 2h později se podařilo do něj udeřit ještě jednou. Momentálně s nim nemohu hýbat a při chůzi to bolí. V noci jsem měla pocit mravenčení. Může to být... Zobrazit více
Pavlo, zlomené to být určitě může. Zajděte si na rentgen. S pozdravem MUDr. Barbora Bačová Celá odpověď
Vaginální infekce
Dobrý den, je mi 17 let a občas mě trápí svědění uvnitř pochvy. V noci mívám silný výtok, který je barvou trošku do zluta. Docela mi to vadí, protože výtok je opravdu silný a občas mě budí že spaní. Chtěla jsem se zeptat, co by to mohlo být. Předem děkuji za odpověď Zobrazit více
Hezký den Nikol, díky za dotaz. Velmi pravděpodobně se bude jednat o zánět, způsobený nějakou bakterií.... Celá odpověď
Vyčerpání a kolapsové stavy
Dobrý den, trápí mě dlouholeté bolesti hlavy ,měla jsem i psychickou a fyzickou vyčerpanost a občas i kolapsové stavy.A měla jsem i stále mám mikrospanky usínala jsem během dne ,i když jsem v noci spala . Tento záznam je už sice starší ,ale jestli tenkrát to bylo v pořádku.A nevím co dál . Děkuji Zobrazit více
MUDr. Danica Fričová
Dobrý den, příčiny Vašich obtíží mohou být různé. Dle zprávy jste podstoupila EEG vyšetření, avšak jako... Celá odpověď
dobrý den paní Jaroslavo na EEG jsou lehké projevy sklonu k usínání při vyšetření a projevy horší relaxace... Celá odpověď
Pálení palců dolních končetin
Dobrý den, již několikátý den mě strašně bolí, pálí pod nehty na palcích nohou. Mám pocit,jak kdyby mi někdo nehty strhnul. Nehty nejsou nijak zabarveny ani poškozeny, neotékají,nečervenají. Nejhorší je to v noci a v klidu. Neuvědomuji si,že bych chodila v malé obuvi nebo je jinak poškodila. Může to... Zobrazit více
mjr. MUDr. Denisa Gottvaldová
Dobrý den, ne, o omykózu se nejspíše nejedná, ta nijak nebolí, nepálí, nesvědí a na nehtech jsou... Celá odpověď
Bolesti zubů. pod jazykem
Dobrý den, od včerejší noci mám menší problém kdy mě bolí (přední řezák), ale bolí (jakoby u kořene) při pohmatu na bradu cítím bolest. A cejtím bolest také pod jazykem a lehce při vypláznutí jazyku . Jsem nekuřák. V puse nemám žádné bouličky, afty ani nic podobného Myslíte, že by to mohl být zánět... Zobrazit více
MUDr. Barbora Suchecká
Dobrý den Jiří, vzhledem k popisovaným potížím doporučuji navštívit Vašeho zubního lékaře, aby Vás vyšetřil.... Celá odpověď
Škrábání v krku, kašel
Dobrý den uz asi me pul roku simra v krku nebo leva prava mandle. Zacnu kaslat a pak je chvili klid. Beru prasky na vysoky tlak cosyrel a na alergii cezera ta mi byla predepsanana orl po praskach chvili vydrzim nekaslat. ale jeste pujdu na alergologii. V noci je to nejhorší. Cim to muze byt? Zobrazit více
MUDr. Jana Braunová
Dobrý den, paní Dagmaro, děkujeme za dotaz do naší poradny. Pokud Vás trápí šimrání a dráždění v krku... Celá odpověď
Bolesti kloubů
Dobrý večer,již zhruba půl roku mě trápí bolesti ramen, loktů, kolen a boků. Nevím zda jsem přetažená- pracuji jako pečovatelka v domově důchodců, nebo mám za tím hledat něco vážnějšího.V noci se budím bolestí ramen a kyčlí.Léky na bolest mi zaberou na chvíli,proto je už neberu.Děkuji za odpovědˇ. Zobrazit více
Dobrý den, sofie! Může se jednat o přetížení z práce, pak by pomohl vhdoný odpočinek, snad úprava... Celá odpověď
Otok víčka
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nevíte o co by se mohlo jednat. V noci mě při mrkání i při doteku začalo bolet dolní víčko. Teď to mám trosku otekle a porad to bolí. Zmizí to samo? Popřípadě jaké jsou na to nejlepší léky či masti? Děkuji. Zobrazit více
Dobrý den, nejspíše se bude jednat o hordeolum (ječné zrno), co je akutní hnisavý zánět folikulů řas,... Celá odpověď
Antibiotika a kojení
Dobrý den, dostala jsem od pana doktora antibiotika Cotrimoxazol Al forte 800mg/160mg. Pan doktor ví, že jsem na mateřské, ale zapomněla jsem mu říct, že ještě kojím. Je sobota a tak se chci zeptat touto cestou, zda tím neškodím miminku. Malé je půl roku a kojím jí 3x v noci a 2x přes den - spíše na... Zobrazit více
MUDr. Daniela Králová
Dobrý den paní Liběno, je velmi dobře, že se ptáte, bohužel při kojení není vhodné lék Cotrimoxazol Al... Celá odpověď
Problemi s travenim
mavam problem zo stolicou obcas je lepkava objemna inokedy tenka zuzena niekedy ma chyti prujem niekedy ma bolieva na lavej strane pod rebrami a na lavej nohe spodne stehno blisie k slabinam a aj bolesti krizou a caste mocenie niekedy v noci aj tri krat inokedy normalne dakujem za odpoved Zobrazit více
MUDr. Milan Hrubý
Vážený pane Andreji, Vámi uvedené obtíže nejsou specifické pro žádné onemocnění. Doporučuji Vám podstoupit... Celá odpověď