brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Zvětšené uzliny
Dobrý den chtěl bych se zeptat na takovou věc, která mě už trápí asi necelí půl rok asi před 3 měsíci se mi zvětšili uzliny na obou stranách na stejných místech za čelistí. Byl jsem s tím u doktorky a řekla, že to je v pořádku. Za necelí měsíc se mi udělali 2 na stejných místech v levo i v pravo přesně... Zobrazit více
MUDr. Dagmar Doležalová
Dobrý den, nejprve by bylo potřeba provést odběry krve na záněty, včetně krevního obrazu s diferenciálem,... Celá odpověď
Stav po distorzi kolene
Dobrý den, dnes jsem byl na magnetické resonanci levého kolene. POPIS: Postavení v kloubu je správné. Kostěnné části bez ložiskových změn. Vrstva chrupavky je přiměřená, subchorálně bez defektů. Degenerativní změny obou menisků s krátkými okrajovými fissurami. Ruptura zadního rohu laterálního... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Artroskopie je opravdu zcela na místě. Ošetření menisku je jednoduché. Závažnější je přerušení předního... Celá odpověď
Cysty skrota
Dobrý den, prosím o vás o radu při postupu léčby. Jsem pacientem urologické ampulce MUDr. Hálka v LTM. Zde mi bylo doporučeno objednání k extirpaci cyst obou hemiskrot bil. Již několik let pozoruji pozvolný nárůst cyst. Cysty nyní dorostly do velikosti, kdy mi utlučají penis a zároveň již nedochází... Zobrazit více
MUDr. Danica Fričová
Dobrý den Martine, děkujeme za Váš dotaz. Pracuji jako praktický lékař pro dospělé a přiznám se, že jsem... Celá odpověď
MUDr. Jan Vašinka
Dobrý den, extirpace cysty se týká nadvarlat. Výkon mívá zanedbatelné komplikace a nutnost odstranění... Celá odpověď
Varlata
Dobrý den,je mi 13 let a chtěl bych se zeptat.Asi před skoro měsícem jsem si poprvé prohmatal varlata a úplně vzadu na levem varleti blízko nadvarlete jsem si našel takový útvar (nevím jestli jsem ho tam měl předtím nebo ne protože jsem si varlata nikdy neprohmatával.Vypadá trochu jako čočka a připadá... Zobrazit více
MUDr. Jan Vašinka
Dobrý den, myslím si že jde o běžné ,, přívěsky,, Možná o cysty Celá odpověď
Dislokace čéšek
Dobrý den, V obou kolenech mám dislokaci čéšek stupeň wimberg 2-3.na to navazuje artróza vnitřní části obou kolen, taktéž stupně 2-3. Je mi 29 let. Levé koleno mě bolí už prakticky denně, noha se prolamuje jakoby dovnitř do steany, nejsem schopna stát na jedné noze. Prave koleno Bali při chůzi další... Zobrazit více
MUDr. Milan Navrátil
Změna čéšky ve smyslu Wiberg II-III není tak závažná, aby způsobovala možnou artrózu. Podle vašeho... Celá odpověď
Kožní dotaz-plíseň na nehtu
Dobrý den, prosím o radu, která se týká mé babičky, která prodělala CMP (87let) a nyní je v rehabilitačním zařízení. Babička má již dlouho na palcích na nohou plíseň nebo houbu, která vypadá jako kámen, nelze ani ostříhat. Velikost cca 1 cm do výšky nehtu, takže plíseň tlačí na nehtové lůžko a palce... Zobrazit více
Dobrý den, paní Jano. Domnívám se, že je-li Vaše babička nyní hospitalizována, měl by problém řešit příslušný... Celá odpověď
3.tehotenstvi po 2 sekcich
Dobry den, mam po 2 sekcich v obou pripadech pro akutni hypoxii plodu. Sekce byly vedeny standartne [ Geppert ], hojeni bez obtizi, rozmezi obou porodu 23,5 mesice, obe deti pres 4 kg. Od druhe sekce jiz ubehlo 16 mesicu. Na dalsi dite nijak nespecham, presto bych si ho vemi prala. Pri vaginalnim UZ... Zobrazit více
MUDr. Jan Sládeček
Po 16 měsících je jizva již definitní pokud není pevná může být další těhotenství rizikové,nechte si... Celá odpověď
Bolest dolní končetiny
Dobry den mam dotaz je mě 35let několik let me bolí cca 1za 3m noha (jedna)pak to přejde někdy do druhé jindy ne..bolesti cca 3-7dni ,ale takové ze bych si ji urizla..neda se popsat kde,je to uvnitř a stěhuje se sem a tam..mam boreliozu uz několik let jen aktivní v kr.testech ale bez priznaku..nekolikrat... Zobrazit více
Dobrý den Evo. Zkusila bych ještě vyšetřit bedení páteř. Ještě Váš dotaz předám neurologovi. Pěkný den.... Celá odpověď
Milá Eva, Vaše bolesti jsou dlouhodobé, ale vyloženě záchvatové , trvání krátkodobé. Pokud odezní bez... Celá odpověď
Kde začít... ??
Dobrý den, už asi rok trpím bolestí pánevní kosti vrchní časti (té jak vystupuje u podbříšku) nevím jak přesně ji popsat. Bolí hlavně na dotek, a nejvíce v noci a ráno. Postupně se přidalabolest ramene, kde si ted asi půl roku nahmatám výstupek, který na druhém rameni necítím, a poslední týden, mě... Zobrazit více
dobrý den, promiňte ale proč nezmíníte nejprve svého praktického lékaře, byla jste tam vůbec ? nechala... Celá odpověď
Bolest ramene
Dobrý den, již dlouhou dobu mě bolí klouby. Jak obě kolena, tak ramena. Bolest vždy tak po týdnu ustoupila. Vždy mě klouby bolely ráno než jsem je rozhýbala, pak přes den bolest lehce ustoupila, a pak v noci. Nyní mě již 3 týdny v kuse bolí levé rameno a to tak úporně, že v noci nemohu spát. Na jaře... Zobrazit více
Dobrý den, Terezo! Máte-li vyloučenu artritidu (krevní testy) i artrozu (RTG postiž. kloubů), pak... Celá odpověď