brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Bolest vzadu pod kolenem
Dobrý den, již asi měsíc mám nepravidelně bolesti vzadu v ohybu pravé nohy (pod kolenem). Nebolí to nijak výrazně, spíš jde o nepříjemný pocit, který se mi špatně popisuje, jakoby brnění či slabé píchání a občas táhnutí, zejména při natažení nohy. Mám pod oběma koleny výraznější žíly, ale nikdy dříve... Zobrazit více
Dobrý den, obtíže by skutečně mohly být působeny bederní páteří. Doporučoval bych proto vyšetření jak... Celá odpověď
Únava způsobená anémií, bolest nohou
Dobrý den, již delší dobu jsem stále unavená, mohla bych pořád spát. Únava může být od anemie, na kterou mi přišli cca pred 5 měsíci. Na to beru vitamíny. Ale občas mě trápí brnění nohou. Když si dám nohu přes nohu, tak to začne hrozně brnět. Dám ji dolů, tak to odezní. Do toho mě však nohy bolí. Nevím... Zobrazit více
Únava samozřejmě může souviset s chudokrevností.Ale doporučovala bych ještě vyšetření na boreliosu a... Celá odpověď
Bolesti kyčle
Dobrý den, je mi 27 let a asi dva měsíce mě trápí dloubavá bolest v kyčli nejspíš v kloubu a vystřeluje to trochu do nohy, mám v ní pocit brnění. Začalo to mírnou bolestí v kříži směrem do levé strany a to jenom při delším sezení. Nyní se bolest projevuje hned po chvíli když stojím, při pohybu nebo v... Zobrazit více
Navštivte ortopeda či neurologa. Pravděpodobně jse o dráždění nervů a nadměrné napětí svalů v oblasti... Celá odpověď
Tlak v hlavě
Dobrý den, občas mě trápí slabé tlaky nebo brnění v pravé části hlavy. Je to velice mírná občasná bolest. Mám strach, co je to, takže někdy ani nevím, jestli jsem si to nevsugerovala. Mám ted i trochu problémy s krční páteří, když nosím delší dobu batoh, tak mi pak hlava bolí. Také cítím, že jsem taková... Zobrazit více
Dobrý den, bez vyšetření vám nemohu odpovědět, objednejte se na neurologické konzilium (info zde: ,http://www.ulekare.cz/clanek/neurologicke-vysetreni-1345?search=neurologick%C3%A9+vy%C5%A1et%C5%99en%C3%AD&from=0... Celá odpověď
Skříplý sedací nerv nebo vyhřezlá ploténka
Dobrý den, asi před 2 měsíci jsem měla silné bolesti v oblasti bederní páteře, které vystřelovaly v každé poloze do celé nohy. Bolest časem ustoupila a nyní se objevuje brnění nohy /bez bolesti/ od lýtka až k chodidlům, které mě nutí kulhat. Těžko se postavím na špičku postižené nohy. Můžete mi objasnit... Zobrazit více
Popis Vašich obtíží vypadá, že by se mohlo jednat o tzv. kořenový syndrom S1- což znamená, že máte něčím... Celá odpověď
Alkoholická polyneuropatie
Dobrý den paní doktorko, moc Vám děkuji za Vaši odpověď na můj předchozí dotaz týkající se alkoholické polyneuropatie. Rád bych Vás ještě požádal o informaci, co může znamenat to, že se k brnění nohou nyní přidává i bolest a "škubání" ve svalech a dále zda je pravděpodobné, že bych touto nemocí mohl... Zobrazit více
MUDr. Magdaléna Hlavačková
Dobrý den, škubání ve svalech rovněž může být projevem alkoholické polyneuropatie. Záleží ovšem na charakteru... Celá odpověď
Malatnost, unava, slabost
Dobry den, chtel bych se zeptat na moznou pricinu meho stavu. Nekolikrat za mesic se mi stalo to, ze jsem mel tlak na spanku a pote nastala jakoby malatnost a nejistota. Nekdy i brneni koncetin. Na vysetreni krve a ekg jsem teprve objednan ale nejistota me stale nahlodava. Nekde jsem se docetl, ze by... Zobrazit více
Dobrý den, část obtíží sice s krční páteří může souviset, přesto nejlepší bude navštívit neurologa.... Celá odpověď
Bolest lýtka
Dobrý den, již několik týdnů pociťuji bolest v levém lýtku, která má charakter pnutí a brnění. Lékařkou mi byl předepsán DETRALEX, bohužel bolesti neustoupily ani se nezmírnily. Lékařka bez dalšího vyšetření konstatovala, že bolesti jsou pravděpodobně buď od páteře (bederní) nebo od menisku. Měla bych... Zobrazit více
Dobrý den, při Vašich bolestech, které, jak jsem vyrozuměl, Vás nepostihují při ujití určité vzdálenosti... Celá odpověď
Ciplox 500
Dobry den, brala jsem ciplox 500 asi 2 tydny na zanet mocovych cest, pote zinnat 5 dnu, po dobrani techto leku jsem zacala citit brneni v koncetinach, bolesti svalu, pri chuzi mne chytnou svaly,jako kdybych hodne dlouho cvicila a zacne se mi motat hlava.Koncetiny jsou obtezkle.Jinak se citim dobre.Trochu... Zobrazit více
MUDr. Jan Vašinka
Dobrý den, nejde o typické nežádoucí účinky těchto antibiotik. Pravděpodobně jde o důsledek rekonvalescence.... Celá odpověď
Píchání v podbřišku
Dobrý den přeji. Dlouhodobě mě trápí únava, brnění nohou, teploty nemám, vážím stále stejně, trápí mě plynatost, a křeče či pálení v podbřišku, cítím pohyb střev. Na velkou chodím každý den 1x nebo 2x. Jím 6x denně, váhově nepřibírám ale. Stolice je světlá, silně zapáchá. Užívám apo-ome dlouhodobě na... Zobrazit více
Dobrý den, na plynatost užívejte espumisan a probiotika. Pálení v podbřišku by mohlo značit zánět močových... Celá odpověď