brnění obou rukou v noci - výsledky vyhledávání
Bolest po zlomenině pažní kosti, kluk 13let
Dobrý den, před pěti týdny jsem si při fotbale zlomil dolní část pažní kosti (zavřeně). Nakonec jsem vyšel se šroubem s podložkou v místě zlomeniny. Dnes je to dva týdny co mi sundali sádru a ruku už mám rozhýbanou. Jen se Vás chci zeptat že mě to bolí v místě zlomeniny, při zatlačení, opravdu velmi... Zobrazit více
Dobrý den, bolesti, mohou po zhojení zlomenin ještě nějaký čas přetrvávat. Doba je individuální, obvykle... Celá odpověď
Alergická reakce po píchnutí hmyzu
Dobrý den, asi před týdnem jsem se ráno probudil a měl jsem necitlivou pravou část hlavy (za uchem), krku a pravou ruku. Bylo to takové tupé, jako kdyby mi zubař píchl injekci na umrtvení. Během dne se to zlepšilo, ale doteď mám stále citlivou pravou stranu krku a za pravým uchem na dotek. Konečky prstů... Zobrazit více
MUDr. Marcela Vorlíčková
Dobrý den, alergická reakce pobodnutí se projevuje spíše otokem, zarudnutí, bolestivostí v místě vpichu.... Celá odpověď
Nerv na brňavce
Dobrý den, v pátek jsem při tréninku MMA zápasil s jedním klukem a nešťastnou náhodou mě kopl kotníkem přímo do brnavky. Už je středa a stále mi brní dlaň, malík a trochu prsteník u pravé ruky, při doteku brňavky mi vždy bolest vystřelí do celé ruky a je to opravdu nepříjemné. V ruce nemám cit nic. U... Zobrazit více
Dobrý den, pokud lékař vyloučil zlomeninu, pak příčinou obtíží je velmi pravděpodobně otok a prokrvácení... Celá odpověď
Červeně ohraničené skvrny na kůži
Dobrý den, Už několikrát se mi na rukou vytvořity tyto skvrny a do druhého dne hned zmizely. Dnes se mi to stalo znovu, s tím rozdílem, že se mi rozšířily po celé vrchní části těla, nejvíce v oblasti krku a dekoltu a ramen (hustota asi jak na ruce) a po zbytku těla už v menčím množství (záda, horní část... Zobrazit více
Krásný večer, máte kopřivku , budete muset navšívit kožního lékaře. Zatím dieta bez dráždivé stravy ,... Celá odpověď
Kulička v podpaží
Dobrý den, už asi před rokem se mi v pod paží udelala kulička (mala) nebolestiva za ten rok roste , roste ale čím víc roste tím víc bolí . kulička vynikne az když ruku vztyčim ( je tvrdá mistami i měkká ale na dotyk dost bolestivá ale i když mám ruku v klidu podél těla tak také bolí ale je kulička schována... Zobrazit více
MUDr. Vladimír Němec
Dobrý večer, díky za důvěru, ale takhle na dálku to opravdu nevyřešíme. Nejspíš jde o něco jako zánět... Celá odpověď
Bolest u lokte
Dobrý den, asi tři dny zpět mě večer začala bolet levá ruka s pocitem mravenceni, pálení až štípání. Myslela jsem že je to jen příznak tetanie kterou mám diagnostikovanou. Nyní je to třetí den co mě ruka boli u lokte z vnější strany, zápěstí a prstů. Mám pocit tepla a svědí to. Tak týden předtím mě ruka... Zobrazit více
MUDr. Barbora Suchecká
Dobrý den, vzhledem k potížím bych doporučovala navštívit praktického lékaře. Podle nálezu rozhodne,... Celá odpověď
MUDr. Milan Navrátil
Pravděpodobně se jedná o tenisový loket nebo na obrácené straně loketního kloubu o oštěpařský loket.... Celá odpověď
Kožní změny nejasné
Dobrý den, Chci se zeptat, již přes rok mám projevy, nejspíše ekzému, na prstech ruky. Z počátku to více mokvalo, loupala se kůže a zanicovalo. Přestal jsem mýt nádobí v ruce a více mazat ruce, až problém skoro ustal, nehty se nedeformovali. Aktuálně je výskyt pouze na levém palci a ukazováčku,... Zobrazit více
Dobrý den, Jane, děkujeme za dotaz. Jedná se o kožní problematiku, a tak Váš dotaz přepošlu na kolegy... Celá odpověď
prim. MUDr. Jitka Dobešová
Milý Jane, vzhledem k tomu, že máte v rodině výskyt atopie, přikláním se k této diagnóze i u Vás. Je... Celá odpověď
Tachykardie
Dobrý den, již jednou jsem se dnes ptala jednoho z Vašich lékařů a zvýšený tep,někdy mám totiž i v klidu, když sedím přes devadesát tepů, jsem nervozní z toho, mám u toho velmi studené ruce, ale nízký tlak. Může to být ovlivněno případně psychikou nebo? Protože ráno vstanu mám ruce normálně teplé a puls... Zobrazit více
Dobrý den paní Nikolo, za přiměřenou tepovou frekvenci považujeme tep 60-80 za minutu . Tato se v průběhu... Celá odpověď
MUDr. Soňa Boušková Chief Medical Officer
Dobrý den, slečno Nikolo, pokud máte dojem, že jste si opakovaně i v klidu naměřila více jak 90 tepů... Celá odpověď
Neschopenka a bolesti po zlomenině
Dobrý den. 2.9. Jsem si v praci zlomila zápěstní kůstku. Byla mi dána sádra. 30.9. Mi jí sundali. A dnes na kontrole mi bylo dáno doporučení na rehabilitace s tím že k tomu budu chodit do práce. Jenže mě ta ruka stále bolí. Ta kostička která byla zlomená. Procvičuji doma zatím. Na rehabilitace jdu 20teho.... Zobrazit více
Dobrý den, děkujeme moc za Váš dotaz. V rámci toho, že zlomenina není plně ještě doléčena a podle... Celá odpověď
Úzkostná porucha
dobry den,byla mi diagnostikovana uzkostna porucha,ktera me trapí 3roky-ale už se ozvala dříve před 10roky-celodenní pomotavaní v hlave,bolesti na hrudi,ale i zvyšena teplota 37,2.uzavřeno obvod.lekařem vyčerpaní.ted to začalo po porodu-před 3roky-pomotavaní v hlave-takovy pocit,ktery ani neumim popsat,zhoršeny... Zobrazit více
Milá Lenko. Budete li chtít,mohu Vás navigovat jinou cestou než jste dosud šla. Já léčím pacienty... Celá odpověď