Bolest hlavy po vysazení ha

Dobrý den, užívám Ha Novynette měla jsem dva roky pauzu a nyní už rok zase pilulky užívám ovšem už 14 dní u mě přetrvává problém bolesti hlavy, které mi začaly, když jsem užila poslední pilulku před menstruací může to mít nějakou souvislost v průběhu celé menstruace a i po nasazení HA mě stále bolí hlava mám pilulky vysadit nebo změnit značku? Děkuji za odpověd

Odpověď odborníka:

Trvalé bolest hlavy v souvislosti s antikoncepcí je důvodem k vysazení hormonální antikoncepce, bylo by vhodné neurologické vyšetření k zjištění příčiny. Příjemný den

MUDr. Jan Sládeček
MUDr. Jan Sládeček

Specializace: Gynekologie a porodnictví
Pracoviště: Gynekologická ambulance, POLIKLINIKA AGEL Praha Italská

 
Líbí se vám odpověď?
0 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: