Bolest jazyka

Dobrý den, prosim o radu před týdnem jsem byl na ablaci srdce z důvodu častých záchvatů bušení srdce vše dopadlo v pořádku ale po zákroku neustále cítím špičku jazyka jako od popálení ale nic na jazyku vidět nemam. Děkuji za radu

Odpověď odborníka:

Dobrý den, myslím si, že bolesti jazyka nijak nesouvisí s ablací na srdci. Někdy tyto potíže způsobují léky, nevím jestli nějaké užívate. V některých případech to způsobují potraviny, např. chemicky ošetřená rajčata. Pokud vás tyto potíže obtěžují bude vhodné vše probrat s vaším ošetřujícím lékařem.

MUDr. Zbyněk Cejnar
MUDr. Zbyněk Cejnar

Specializace: Vnitřní lékařství
Pracoviště: Krajská nemocnice Pardubice, interní klinika- kardiologické oddělení

 
Líbí se vám odpověď?
+3 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Přidejte komentář jako první

Vstoupit do diskuze

 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Kam dál
Naposledy čtené: