Bolest kostrče-si

Dobrý den, jsem 6 měsíců po operaci prasklý meniskus. Koleno občas bolí při chuzi do schodu a ze schodů-píchá v něm. Ale nyní mám bolesti v oblasti kostrče,je to pichlavá intenzivní bolest v sedě i chůzi.Lékař řekl, že je to blokové postavení s např. lordozy,strukt.bpn. blokáda SI dx Chodila jsem na rehabilitace, ale nepomohli, měla jsem i obstřik obou SI-na neurologii, ale bez účinku. Lékař mne nechce poslat na magnetickou resonanci, přitom na rentgenu to ukázalo blokové postavení. Co by jste mi poradili,už fakt s bolestí dál nemohu.Děkuji S touto bolestí už trpím 4 měsíce a nezlepšilo se to .

Odpověď odborníka:

Opravdu upřesnit dignozu jak rtg snímkem, případně CT všetřením, ale i vyšetřením rehabilitačního lékaře i přes konečník, zjistit skutečnou nebo jen možnou bolestivost spojení kostrče s kostí křížovou a v případě blokády ošetření blokády odblokujícím manévrem. Využití prostředků pohybové léčby, cvičení pánevního dna a prostředky fyzikální terapie. Ordinaci provede rehabilitační lékař. Obraťte se na něho

MUDr. Milan Navrátil
MUDr. Milan Navrátil

Specializace: Chirurgie a traumatologie
Pracoviště: Úrazová nemocnice v Brně

 
Líbí se vám odpověď?
+1 Ano Ne
 
 
Diskuze čtenářů Nové téma | zodpovězené dotazy
bolest kostrče-SI | Od: Kateřina | 20.8.2015 17:27
právě lekař mi napsal měkké techniky na rehabilitaci,ale ty nepomohly. CT a resonanci mi nechce dát. mám prášky ,ale jsou to takové oblbováky a na chvíli pomohou ale pak se to vrátí.tak nevím co s tím mám navíc mne bolí uprostřed páteře píchá mne v jednm místě přímo na páteři. abych třeba neměla nějaké ochrnutí nebo artrozu nebo zánět. obstřiky už nepomáhají.je možné jít k jinému lékaři,bez doporučení aniž bych platila-třeba v nemocnici sama na CT nebo resonanci?
reagovat
re:bolest kostrče-SI | Od: uLékaře.cz | 21.8.2015 11:11
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Avšak aby Vám lékař
mohl odpovědět, poprosím Vás, abyste dotaz
zkopíroval a vložil jej přímo do poradny na těchto
stránkách:http://www.ulekare.cz/poradna-
rozcestnik.
V poradně se Vám bude lékař věnovat.

Děkujeme a doufáme, že vše bude v pořádku.
reagovat
 
 
 
 
 
Naposledy prohlédnuté hodnocení
Naposledy přečtené dotazy
 
Naposledy čtené: